Nadchodzi Observer 2? Deweloperzy zajawiają nowy projekt

Wygląda na to, że studio Bloober zajawia swoje kolejne przedsięwzięcie.

@ 23.01.2020, 19:52
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x

Studio Bloober, czyli ekipa odpowiedzialna za gry Layers of Fear, Observer oraz Blair Witch, przygotowuje coś nowego. Na to wskazują informacje zawarte w komunikacie giełdowym, a także krótka zajawka widoczna poniżej.

Jeśli chodzi o komunikat, czytamy w nim, że deweloperzy skończyli pierwszy etap prac nad projektem "związanym z marką Observer". Nie zdradzono niestety czy chodzi o port "jedynki" na konsole następnej generacji czy coś całkiem nowego: DLC albo sequel.

Żeby było ciekawiej, twórcy opublikowali w sieci krótką zajawkę, ukazującą jakieś dziwne obrazy. Całość zrealizowano w stylistyce przypominającej Observer, niemniej jednak także i w przypadku filmu nie widać niczego konkretnego, co znaczy, że musimy uzbroić się w cierpliwość.

Czekamy na konkrety, a jak tylko się pojawią, nie omieszkamy ich Wam przekazać. Pierwsza część gry Observer dostępna jest obecnie na PC (wymagania), PS4, Xboksie One oraz Switchu.


Sprawdź także:

Observer

Premiera: 15 sierpnia 2017
PC, PS4, XBOX ONE, SWITCH

Observer to tytuł przygodowy z gatunku horrorów, którego akcja utrzymana jest w cyberpunkowym klimacie. Produkcja jest autorstwa polskiego studia Bloober Team, w przeszło...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudospetrucci109   @   20:36, 23.01.2020
Za dużo to nie pokazali...