The Medium i Observer otrzymają wydania pudełkowe

Dystrybucją zajmie się firma Koch Media.

@ 12.02.2021, 21:04
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, switch, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

The Medium i Observer otrzymają wydania pudełkowe

Dobre wieści ma studio Bloober oraz firma Koch Media dla fanów tradycyjnej formy dystrybucji gier. Jeszcze w tym roku powinniśmy mieć możliwość kupienia The Medium i Observer w wydaniach pudełkowych.

"Gry w wersji pudełkowej pojawią się w sprzedaży w tym roku. W ocenie spółki, sprzedaż gier będzie mieć wpływ na jej wyniki finansowe" - można przeczytać w komunikacie od Bloober.

Niestety precyzyjna data premiery wydania pudełkowego nie została sprecyzowana, choć na pewno będzie to 2021 rok. Nie wiemy też, czy każda platforma otrzyma fizyczną edycję. Pozostaje poczekać na więcej szczegółów.

Co ciekawe, Koch Media będzie dystrybuować pudełkowe wydania The Medium oraz Observer w zasadzie na całym świecie - wyjątek stanowi rynek japoński.

The Medium debiutowało pod koniec stycznia na PC oraz Xbox Series X|S (nasza recenzja). Z kolei Observer niedawno zostało ulepszone z myślą o nowych konsolach (usprawniono też wydanie na PC).


Sprawdź także:
Observer

Observer

Premiera: 15 sierpnia 2017
PC, PS4, XBOX ONE, SWITCH

Observer to tytuł przygodowy z gatunku horrorów, którego akcja utrzymana jest w cyberpunkowym klimacie. Produkcja jest autorstwa polskiego studia Bloober Team, w przeszło...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
1 kudosroxa175   @   11:17, 13.02.2021
Kiedyś nie wyobrażałam sobie posiadania gry w formie cyfrowej, a teraz posiadanie wersji pudełkowej wydaje mi się czymś takim... Jak to się podejście z biegiem czasu zmienia. Szczęśliwy
0 kudosTheCerbis   @   15:00, 13.02.2021
Ale... chodzi o wersje gier na PC? Jeśli tak, to trochę dziwny i spóźniony ruch.