Elex

ObserwujMam (19)Gram (6)Ukończone (11)Kupię (13)

Ostateczne ustalenia - wiki Elex


Zadanie Ostateczne ustalenia otrzymujesz od mężczyzny o imieniu Wilk, przebywającego w mieście Hort. Poprosi Cię on o to, abyś pozbył się niejakiego Eli. Dowiedz się zatem wszystkiego, co potrzebujesz, a następnie udaj się na rozmowę z Eli.

Facet przebywa w czymś w rodzaju więzienia – zwie się ono Dziuplą. Wejdź do środka, a potem znajdź go i porozmawiaj. Eli będzie chciał, abyś go wydostał z niewoli. Ciąg konwersację i zapytaj kolesia czy ma jakiś plan. Dowiesz się wtedy, że Eli chce zabrać z Hortu także Wilka – swojego kumpla.

Aby pomóc mężczyźnie musisz zdobyć dla niego nieco broni – chodzi konkretnie o topór Eli oraz jakieś ubrania od handlarzy. Broń znajdziesz w magazynie obok biura Baldera. Nie wejdziesz do niego tak po prostu, więc poczekaj aż nastanie noc. Przebranie kleryka kupisz od handlarza Ferdinanda za 100 kryształków.

Z oboma przedmiotami wróć do Eli (200 XP), a tam będziesz musiał zdecydować co zrobić:

  • Powiedz Eli, aby szedł z Tobą do wejścia do Hort, a tam go zabij (325 XP). Wróć następnie do Wolfa, który da Ci 130 kryształków.
  • Pozwól na konfrontację Eli z Wolfem. Wolf pokona wówczas Eli'ego (nie  przeszkadzaj im), a ty wówczas idź do Wolfa i weź od niego 130 kryształków. Dostaniesz też 200 punktów doświadczenia.

Za jakiś czas Balder może poruszyć temat Eli i będzie chciał rekompensaty w wysokości 300 kryształków. Możesz oczywiście zapłacić albo przystąpić do walki, co niestety sprawi, że inni Klerycy dołączą do starcia.

Ręce przy sobie


Zadanie Ręce przy sobie otrzymujesz od mężczyzny o imieniu Balder, przebywającego w mieście Hort. Porozmawiaj z nim, a w trakcie konwersacji zapłać dziesięcinę, po czym otrzymasz ostrzeżenie (jeśli rozmawiałeś z Eli). Chodzi o to, że Balder będzie chciał, abyś zostawił w spokoju Eli.

Misja ta dobiegnie końca niejako sama. Jeśli zostawisz Eli w spokoju Balder pojawi się wreszcie w jego celi i zrobi mu pranie mózgu, co zakończy misję. Jeśli Eli ucieknie, zadanie to zostanie anulowane.

Wilk w owczej skórze


Misja Wilk w owczej skórze kończy się automatycznie w momencie, gdy pozbywasz się Eli, zabijając go przy wejściu do Hortu. Jeśli nie uwolnisz Eli, zostanie ona anulowana.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 3 razy   ●   zmienił(a): 2164 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?