Dragon's Dogma 2 - data premiery i gameplay. Fani RPG mogą zacierać ręce!

Szykujcie się na końcówkę marca 2024 - Dragon Dogma 2 zapowiada się na pełnokrwistego RPG-a!

@ 29.11.2023, 09:47
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, ps5, xbox x/s

Dragon's Dogma 2 - data premiery i gameplay. Fani RPG mogą zacierać ręce!

Firma Capcom ujawniła nowe wieści na temat nadchodzącej gry Dragon's Dogma 2. Kontynuacja RPG z 2012 roku zadebiutuje 22 marca 2024 roku na PC, PlayStation 5 oraz Xboksach Series S|X.

Wymagania sprzętowe:
Twórcy ujawnili już wymagania Dragon's Dogma 2 w wersji na PC.

To jednak nie koniec atrakcji na dziś, bowiem Capcom pokazało też nowy, klimatyczny zwiastun i niemniej ekscytujący gameplay. Ma materiale widzimy scenę walki z Talosem, olbrzymim tytanem. Twórcy zaprezentowali przy okazji tego starcia rozbudowane mechaniki - możliwość wspinania się po cielsku olbrzyma niczym w ostatnich Zeldach, czy tez opcję skorzystania ze znajdującego się w okolicy ptactwa - by podlecieć i zeskoczyć wprost na głowę tytana. Nic nie stoi też na przeszkodzie by skorzystać z olbrzymiej kuszy i uszkodzić nieco oponenta.

W dalszej części materiału rzucimy okiem na nową klasę, nazwaną Trickster. Jest to iluzjonista, który trzymając się na dystans obraca wrogów przeciwko sobie. Tym samym pokonuje przeciwników, nie biorąc nawet bezpośredniego udziału w starciach.

Na oficjalnej stronie Dragon's Dogma 2 wystartowały już zamówienia przedpremierowe. Jeśli zdecydujecie się na wcześniejszy zakup, otrzymacie garść cyfrowych przedmiotów do wykorzystania w grze. Do wyboru jest edycja standardowa oraz wydanie Deluxe Edition, z większą liczbą bonusów.

Jeśli zaś nie graliście jeszcze w pierwszą część, to obecnie na Steam za 20 zł można kupić Dragon's Dogma: Dark Arisen, czyli kompletne wydanie "jedynki".Sprawdź także:
Dragon's Dogma II

Dragon's Dogma II

Premiera: 22 marca 2024
PC, PS5, XBOX X/S

Dragon's Dogma II to kontynuacja ciepło przyjętego cRPG-a akcji od firmy Capcom, którego akcja osadzona została w mrocznym świecie fantasy. Za projekt odpowiada wewnętrzn...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   10:48, 29.11.2023
Interesowałam się trochę tą Jedynką ale to zdaje się gra dla hardkorów raczej.