Dragon's Dogma II sprzedaje się bardzo dobrze

Najnowszy projekt firmy Capcom, Dragon's Dogma II, radzi sobie bardzo dobrze, trafiając w ręce coraz szerszego grona graczy.

@ 02.04.2024, 12:57
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Dragon's Dogma II sprzedaje się bardzo dobrze

Z naszej recenzji Dragon's Dogma II wynika, że nowe dzieło Capcomu to udane, choć mocno schematyczne RPG. Wielu graczom to jednak nie przeszkadza i niewzruszeni są oni popremierowym dodaniem do gry mikrotransakcji - na to przynajmniej wskazują dane dotyczące sprzedaży projektu.

Capcom ujawnił, że Dragon's Dogma II rozszedł się już w nakładzie przekraczającym 2,5 mln egzemplarzy na całym świecie i na wszystkich plartformach docelowych. Tytuł trafił do sprzedaży nieco ponad tydzień temu, więc wynik jest jak najbardziej imponujący. Można też spokojnie założyć, że sprzedaż nadal będzie rosnąć. Wydawca zdradził ponadto, że łączna sprzedaż serii Dragon's Dogma to już ponad 10 milionów sztuk.

Dragon's Dogma II to podobno największa premiera nowej gry w Wielkiej Brytanii w 2024 roku. W Japonii projekt zadebiutował na drugim miejscu najlepiej sprzedających się tytułów w tygodniu po premierze, a Capcom zamierza swoje przedsięwzięcie rozwijać i dopieszczać. Szczególną uwagę twórcy mają poświęcić niezbyt udanej optymalizacji na PC, choć na razie nie wiemy kiedy ewentualnie pojawią się jakieś aktualizacje.

Dragon's Dogma II dostępne jest obecnie na PC, PS5 oraz XS. Jeśli rozważacie jego zakup na blaszakach, koniecznie rzućcie okiem na jego wymagania.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   13:51, 02.04.2024
Ja jednak jeśli chodzi o Capcom to zostanę przy zombiakach. Cool Smoki są niesmoczne. Zadziorny