Dragon's Dogma: Dark Arisen (PC) - okladka

Dragon's Dogma: Dark Arisen (PC)

Premiera:
15 stycznia 2016
Premiera PL:
15 stycznia 2016
Platformy:
Gatunek:
RPG / Akcja
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (7)Gram (3)Ukończone (0)Kupię (3)

Opis Dragon's Dogma: Dark Arisen (PC)
Materdea @ 09:03 27.11.2015
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: 47h 30min

+ czaswięcej

Dragon's Dogma: Dark Arisen to rozszerzona wersja cRPG-a akcji, który ukazał się w marcu 2012 roku - Dragon's Dogma od firmy Capcom. Za jego opracowanie odpowiadają ci sami ludzie, co w przypadku podstawowej wersji.

Dragon's Dogma: Dark Arisen jest znacznie obszerniejsze, niż wydane do tej pory dodatki. Twórcy przygotowali bowiem całkowicie nową wyspę - Bitterblack Isle - na której rozgrywa się akcja. Gracz ma okazję poznać nowy wątek fabularny, zmierzyć z nowymi przeciwnikami oraz podnieść swoje umiejętności, dzięki możliwość przeniesienia zapisanych stanów z podstawowej wersji Dragon's Dogma. Oprócz tego pojawiły się kompletnie świeże zestawy broni i pancerzy dla postaci na wysokim poziomie.

  • Dragon's Dogma

Najważniejszą cechą Dragon's Dogma jest rozbudowany system walki, oparty na rozwiązaniach stosowanych między innymi w Devil May Cry 4. Nowy projekt działa zresztą na silniku graficznym, napędzającym inne gry Capcomu, jest zatem stworzony do tego, by idealnie oddawać doznania towarzyszące pojedynkom.

Dragon's Dogma przejmujemy kontrolę nad trzema postaciami: wojownikiem, łuczniczką i magiem. Dowolnie możemy się między nimi przełączać, wykorzystując umiejętności każdego z nich do stawiania czoła napotkanym trudnościom. Ostatecznym zadaniem naszego trio jest wytropienie i unicestwienie tajemniczego smoka, siejącego spustoszenie w krainie.

Szkoląc każdego z naszych bohaterów decydujemy o wielu cechach określających nie tylko jego budowę fizyczną, lecz także umiejętności mentalne oraz uzbrojenie. To ostatnie jest szczególnie istotne, gdyż nawet tak drobny szczegół jak długość miecza może mieć wpływ na wynik pojedynku.

PEGI: Od 18 lat
Screeny z Dragon's Dogma: Dark Arisen (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosDirian   @   02:19, 16.01.2016
Info do osób, które mają problem z odpaleniem gry na Windows 10, bo wyświetla im się czarny ekran z kursorem i błąd FATAL Error - D3DEER_DEVICELOST: getDevice()->Reset(&d3dppm) - pomaga włączenie trybu zgodności z Windows 7.