Dragon's Dogma II (PC) - okladka

Dragon's Dogma II (PC)

Premiera:
22 marca 2024
Premiera PL:
22 marca 2024
Platformy:
Gatunek:
Akcja / RPG
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Dragon's Dogma II (PC)
Kawira @ 12:44 07.11.2023
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Dragon's Dogma II to kontynuacja ciepło przyjętego cRPG-a akcji od firmy Capcom, którego akcja osadzona została w mrocznym świecie fantasy. Za projekt odpowiada wewnętrzny japoński zespół Capcomu znany z takich marek jak Street Fighter, Resident Evil, Monster Hunter czy Devil May Cry.

Fabuła Dragon's Dogma II ponownie osadza gracza w roli własnoręcznie wykreowanego herosa, który rusza na śmiertelnie niebezpieczną przygodę związaną z ubiciem legendarnego smoka. Tym razem heroicznych czynów nie dokonujemy jednak sami; w trakcie podróży dołączają do nas Pionki - tajemnicze nieziemskie istoty, wspierające gracza zarówno w walce jak i eksploracji.

Rozgrywka Dragon's Dogma II to cRPG akcji, podobnie zresztą jak pierwsza część, w której główną rolę gra otwarty świat oraz nieustanny rozwój kierowanej postaci. Podobnie jak w "jedynce", wydarzenia obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby. Gameplay skupia się na eksploracji rozległego otoczenia i wykonywaniu zlecanych nam przez postacie niezależne zadań; zazwyczaj kończących się walką z wymagającymi przeciwnikami. Wśród nich znajdziemy np. gigantów, lisze, smoki itd. - szereg kreatur rodem z fantasy. Są one często bronione pomniejszych sługusów takich jak szkielety czy gobliny, a także rezydują w trudno dostępnych miejscach takich jak lochy czy szczyty górskie. Do pomocy mamy trzech sojuszników z innych światów, którzy są sterowani przez sztuczną inteligencję. Wraz z postępami wbijamy wyższe poziomy doświadczenia ulepszając przy tym statystyki oraz umiejętności niczym w klasycznych grach cRPG. Alternatywnym źródłem zdobywania doświadczenia jest wynajmowanie naszych postaci innym graczom do użytku w ich własnej kampanii.

Wymagania: Twórcy gry Dragon's Dogma II ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
PEGI: Od 18 latZawiera przemoc
Screeny z Dragon's Dogma II (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?