AMD FidelityFX Super Resolution 3 (FSR 3) dostępne w pierwszych dwóch grach

AMD informuje, że najnowsza wersja skalowania obrazu, FSR 3, jest już dostępna w dwóch pierwszych grach. Zadebiutował też ponadto nowy sterownik z funkcją AMD Fluid Motion Frames.

@ 03.10.2023, 12:11
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

AMD FidelityFX Super Resolution 3 (FSR 3) dostępne w pierwszych dwóch grach

AMD informuje, że w sieci są już nowe sterowniki dla kart graficznych z rodziny Radeon, w których zaaplikowano najnowszą wersję technologii FidelityFX Super Resolution 3 (FSR 3). Dzięki temu dwie pierwsze gry są w stanie korzystać z tego rozwiązania, a są nimi Forspoken oraz Immortals of Aveum.

Czym wyróżnia się FSR 3 od poprzednich wersji? Chodzi przede wszystkim o połączenie skalowania temporalnego z generowaniem klatek, które sprawia że istotnie wzrasta liczba generowanych na sekundę klatek. Rośnie ona do poziomu dotychczas nieosiągalnego w najbardziej wymagających grach.

AMD ponadto zwraca uwagę na to, iż najnowsza wersja sterownika AMD Software: Adrenalin Edition, to nie tylko poprawione wsparcie w nowych grach, ale również technologia AMD Fluid Motion Frames (AFMF), która pozwala użytkownikom kart graficznych Radeon RX 7000 zwiększyć liczbę klatek na sekundę przez interpolację w tysiącach gier DirectX 11 i 12.

AMD Software: Adrenalin Edition 23.9.3 to optymalizacje dla Counter-Strike 2, więc jeśli macie kartę od firmy AMD, a jednocześnie zamierzacie grać w nowy projekt Valve, zdecydowanie warto przeprowadzić aktualizację.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?