Forspoken - nadchodząca łatka poprawi optymalizację, grafikę i wiele innych elementów

Forspoken nie jest grą, na jaką wyczekiwali gracze. Miało być coś wyjątkowego, a wyszedł przeciętniak. Twórcy się jednak nie poddają.

@ 09.02.2023, 12:46
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5

Forspoken - nadchodząca łatka poprawi optymalizację, grafikę i wiele innych elementów

Rok 2023 rozpoczął się całkiem nieźle. Jedna premiera, Forspoken, niestety nie dowiozła, o czym możecie przeczytać w naszej recenzji, ale to nie oznacza, że deweloperzy z automatu odpuszczą dalsze jej rozwijanie. Square Enix nadal przygotowuje aktualizacje, licząc na to, że zainteresowanie tytułem wzrośnie.

Twórcy Forspoken, Luminous Productions, opublikowali niedawno na Twitterze notkę, z której dowiadujemy się, że pracują oni nad kolejną łatką dla gry. Nie wiemy kiedy dokładnie będzie ona dostępna, ale wprowadzi sporo usprawnień do optymalizacji, oprawy wizualnej oraz zawartości. Konkrety poznamy jednak dopiero po premierze patcha.

Luminous Productions potwierdziło ponadto, że oddane jest dalszemu rozwojowi Forspoken. Ekipa chce rozwiązać możliwie jak najwięcej problemów, dzięki czemu gra będzie bardziej porywająca i dopieszczona. Plany na przyszłość mamy poznać niebawem, choć na razie nie wiemy kiedy dokładnie.

Forspoken dostępne jest obecnie na PC oraz PlayStation 5. Latem przedsięwzięcie otrzymać ma fabularne DLC zatytułowane In Tanta We Trust. Jeśli rozważacie zakup gry, pamiętajcie o naszej recenzji, a także o wymaganiach sprzętowych.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?