Assassin's Creed: Mirage - nowy zwiastun lokuje grę w linii czasowej uniwersum

Deweloperzy postanowili ujawnić w jakim dokładnie miejscu na linii czasu toczy się akcja Assassin's Creed: Mirage w stosunku do poprzednich odsłon.

@ 03.10.2023, 12:27
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Assassin's Creed: Mirage - nowy zwiastun lokuje grę w linii czasowej uniwersum

Premiera Assassin's Creed: Mirage będzie miała miejsce już w tym tygodniu, a jeśli na projekt czekacie, to prawdopodobnie interesuje Was też jego ulokowanie na linii czasu w kontekście całej serii Assassin's Creed. Deweloperzy wiedzieli, że będzie to paląca kwestia dla graczy i dlatego przygotowali poniższy film.

Akcja Assassin's Creed: Mirage toczy się dwanaście lat przed wydarzeniami, które mieliśmy okazję poznać w ramach Assassin's Creed: Valhalla. Głównym bohaterem jest Basim, czyli jedna z kluczowych postaci przygód, w jakie wyruszaliśmy, jako Eivor. W jaki sposób scenariusz łączy się z innymi grami z serii? O tym na poniższym wideo.

W skrócie, główny bohater Assassin's Creed: Mirage, Basim, jest początkowo zwykłym, ulicznym złodziejaszkiem. W wyniku zbiegu okoliczności dołącza on do Ukrytych - zakonu asasynów, założonego dziewięć wieków wcześniej przez bohatera Assassin's Creed: Origins, Bayeka, i jego żonę, Ayę. Jego perypetie w zakonie będą oczywiście w centrum Assassin's Creed: Mirage.

Datę premiery Assassin's Creed: Mirage zaplanowano na 5 października, czyli na najbliższy czwartek. Grać będziemy wówczas na komputerach osobistych oraz konsolach poprzedniej i obecnej generacji. Jeśli zamierzacie bawić się na PC, koniecznie zerknijcie na wymagania sprzętowe. Pracujemy też już nad recenzją gry.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?