Forspoken (PC) - okladka

Forspoken (PC)

Premiera:
24 stycznia 2023
Premiera PL:
24 stycznia 2023
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Przygodowa
Język:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (2)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (1)

Opis Forspoken (PC)
Kawira @ 11:09 19.06.2020
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Forspoken to przygodowa gry akcji z wyraźnymi elementami jRPG osadzona w autorskim świecie fantasy. Za projekt odpowiada studio Luminous Productions złożone z ludzi pracujących nad Final Fantasy XV. Projekt znany był wcześniej pod nazwą Project Athia.

W Forspoken wcielamy się w bohaterkę o iminiu Frey Holland. Protagonistka do niedawna była zwykłą, przeciętną osobą - wraz jednak z odkryciem magicznych mocy musi stawić czoło przeciwieństwom fantastycznego i niebezpiecznego świata. Główną postać odgrywa aktorka Ella Balinska, znana z wydanego w 2019 roku filmu Aniołki Charliego.

W Forspoken rozgrywkę obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby. Gameplay stanowi połączenie gier z otwartym światem, w którym zbieramy zadania od postaci niezależnych i realizujemy wątki poboczne, z efektowną walką oraz eksploracją.

Wymagania: Twórcy gry Forspoken ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
Screeny z Forspoken (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?