Immortals of Aveum (PC) - okladka

Immortals of Aveum (PC)

Premiera:
22 sierpnia 2023
Premiera PL:
22 sierpnia 2023
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka
Język:
- napisy
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:
brak danych

ObserwujMam (2)Gram (0)Ukończone (1)Kupię (1)

Opis Immortals of Aveum (PC)
Kawira @ 08:59 24.04.2023
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: 27h 27min

+ czaswięcej

Immortals of Aveum to strzelanka FPP osadzona w klimatach fantasy. Za projekt odpowiada debiutancki zespół Ascendant Studios założony przez Breta Robbinsa, który pracował przy serii Call of Duty oraz pierwszej odsłonie Dead Space.

W Immortals of Aveum wcielamy się w Jaka, wojownika należącego do elitarnego kręgu maginów i walczącego w tzw. Wszechwojnie (Everwar). Naszym zadaniem jest zatrzymanie nacierającego zagrożenia ze strony wrogiej nacji kierowanej przez demonicznie umotywowanego Sandrakka i uratowanie znanego wszystkim świata. W tym celu brniemy przez pełne niebezpieczeństw lokacje i wykorzystujemy magię do eliminowania oponentów. Magia występuje w trzech wariantach: czerwonym, niebieskim oraz zielonym, a każdy sprawdza się w innych okolicznościach oraz w przypadku odmiennych wrogów.

Immortals of Aveum charakteryzuje się dynamiczną rozgrywką opartą o łączenie ataków z kontrami. Wszystko to wykonujemy za pomocą czarów, które stopniowo odblokowujemy. Do naszej dyspozycji oddano łącznie 25 różnych zaklęć przynależących do trzech żywiołów; 80 talentów. Istotny element zabawy stanowy system craftingu pozwalający stworzyć nowe wyposażenie dla bohatera.

Wymagania: Twórcy gry Immortals of Aveum ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
PEGI: Od 16 latZawiera przemoc
Screeny z Immortals of Aveum (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   13:56, 21.06.2023
Kompletnie mnie to nie jara. Nie mam ochoty wcielić w Jacka. Jacek - Placek.