Cyberpunk 2077: Widmo wolności - nowy zwiastun skupia się na Solomonie Reedzie

Solomon Reed to agent NUSA, który postanawia odejść na emeryturę, ale najpierw musi zmierzyć się ze zdradą ze strony przyjaciela.

@ 15.09.2023, 11:39
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Cyberpunk 2077: Widmo wolności - nowy zwiastun skupia się na Solomonie Reedzie

Za sprawą ostatniego Night CIty Wire w sieci pojawił się nowy materiał filmowy, promujący nadchodzące przedsięwzięcie studia CD Projekt RED, Cyberpunk 2077: Widmo wolności. Mamy w jego przypadku do czynienia ze zwiastunem prerenderowanym, w którego centrum znajduje się Solomon Reed (wciela się w niego Idris Elba).

Solomon Reed to agent NUSA, który postanawia opuścić Night City i udać się na zasłużoną emeryturę. Niestety zostaje zdradzony przez przyjaciółkę, Song So Mi, aka Songbird, i pozostawiony na pewną śmierć. Powodów tej zdrady Reed nie zna i teraz musi rozwiązać zagadkę.

Po powyższej scenie akcja zwiastuna przeskakuje siedem lat do przodu, a Songbird leci tym samym wahadłowcem co szef NUSA, Rosalind Myers. Statek niestety rozbija się w Dogtown, po tym jak zostaje trafiony pociskiem. Reed musi znaleźć Myers i wydostać się z opresji w jednym kawałku.

Datę premiery Cyberpunk 2077: Widmo wolności zaplanowano na 26 września, a grać będziemy wówczas na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Nieco wcześniej, bo 21 września, w sieci pojawi się aktualizacja 2.0 dla podstawowej wersji Cyberpunk 2077, wprowadzająca sporo nowości.

Jeśli zamierzacie kupić Cyberpunk 2077: Widmo wolności w wersji dla blaszaków, koniecznie rzućcie okiem na jej wymagania sprzętowe.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?