Cyberpunk 2077: Widmo wolności (PC) - okladka

Cyberpunk 2077: Widmo wolności (PC)

Premiera:
26 września 2023
Premiera PL:
26 września 2023
Platformy:
Gatunek:
Akcja / RPG
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (8)Gram (1)Ukończone (3)Kupię (3)

Opis Cyberpunk 2077: Widmo wolności (PC)
Materdea @ 15:52 10.12.2022
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: 22h 4min

+ czaswięcej

Widmo wolności (Phantom Liberty) to pierwsze i jedyne fabularne rozszerzenie poświęcone popularnemu RPG-owi akcji Cyberpunk 2077. Za produkcję DLC odpowiadają autorzy oryginału, warszawskie studio CD Projekt RED.

Fabuła Cyberpunk 2077: Widmo wolności przenosi V, a więc gracza, do zupełnie nowej dzielnicy Night City. Nasz własnoręcznie wykreowany protagonista wchodzi w kooperację z rządem Nowych Stanów Zjednoczonych Ameryki i rozpoczyna serię śledztw i dochodzeń - historię bowiem osadzono w klimacie thrillera szpiegowskiego.

Rozgrywka Cyberpunk 2077: Widmo wolności przenosi rozwiązania z oryginalnego CP 2077. Nadal mamy do czynienia RPG akcji, gdzie możemy podejść do wykonywanych zadań zarówno z brutalną siłą kilku karabinów, jak i po cichu, przy użyciu technik skradankowo-hakerskich. Do dyspozycji dostajemy również rozmaite typy wyposażenia - od ubrań przez konkretne rodzaje broni (białych oraz palnych) - a także takie mechanizmy jak crafting. Akcję obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby, a w trakcie zabawy musimy podejmować też wybory moralne wpływające na przebieg fabuły.

Wymagania: Twórcy gry Cyberpunk 2077: Widmo wolności ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera mocny językZawiera sceny erotyczne
Screeny z Cyberpunk 2077: Widmo wolności (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?