Marvel's Spider-Man 2 z nowym, rewelacyjnym zwiastunem

Marvel's Spider-Man 2 zaprezentowane zostało na nowym trailerze. Pokazuje on ujęcia z rozgrywki.

@ 15.09.2023, 11:50
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
ps5

Marvel's Spider-Man 2 z nowym, rewelacyjnym zwiastunem

Sony wypuściło nowy zwiastun Marvel’s Spider-Man 2, przedstawiający rozgrywkę w otwartym świecie i rozszerzoną scenerię Nowego Jorku.

Poniższy film, którego narratorem jest starszy dyrektor kreatywny Insomniac, Bryan Intihar, przedstawia nowe lokalizacje, które gracze odwiedzą w sequelu, a także nowe sposoby przemierzania Nowego Jorku.

"Jestem tutaj, aby po raz pierwszy przyjrzeć się ewolucji otwartego świata i temu, jak gra jest tworzona tak, aby w pełni wykorzystywać możliwości PlayStation 5" – mówi deweloper.

Firma Sony wypuściła poniższy zwiastun Spider-Man 2 także po to, by zaprezentować nam część zawartości cyfrowej edycji Deluxe, która została wyceniona na 89,99 EUR, czyli około 410 złotych.

Data premiery Marvel's Spider-Man 2 to 20 października 2023 roku. Tytuł trafi oczywiście ekskluzywnie na nową konsolę Sony.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?