Separate Ways, dodatek do Resident Evil 4 Remake w przyszłym tygodniu

Separate Ways, dodatek z Adą Wong, w przyszłym tygodniu pojawi się w Resident Evil 4 Remake.

@ 15.09.2023, 11:26
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Separate Ways, dodatek do Resident Evil 4 Remake w przyszłym tygodniu

Rozszerzenie Separate Ways do Resident Evil 4 Remake pojawi się w przyszłym tygodniu. Capcom potwierdził, że dodatek ukaże się dokładnie 21 września. Tego samego dnia zostanie również udostępniona aktualizacja trybu Mercenaries. Na platformie YouTube pojawił się zwiastun przedstawiający dodatkową zawartość.

W dodatku Separate Ways, który nie był uwzględniony w pierwotnej wersji gry dla GameCube, ale później został dołączony do innych wersji projektu, poznajemy alternatywną wersję wydarzeń. Ich główną bohaterką jest Ada Wang i to właśnie z jej perspektywy przeżyjemy historię Resident Evil 4.

"Separate Ways opowiada historię Ady Wong i jej równoległej podróży przez wydarzenia z Resident Evil 4, wypełniając pytania z głównego wątku fabularnego, na które nie ma odpowiedzi" - powiedział producent gry, Edvin Edso, w artykule na blogu PlayStation.

Ada Wong i Albert Wesker również zostaną dodani do trybu The Mercenaries w ramach bezpłatnej aktualizacji gry. Poniżej możecie rzucić okiem na zwiastun dodatku.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosmrPack   @   11:51, 15.09.2023
Capcom trzymał długo w niepewności co do ogłoszenia wydania dodatku Dumny