Amnesia: The Bunker - dziś premiera

Po wielu opóźnieniach, Amnesia: The Bunker dostępne jest od dziś w sprzedaży. Jeśli lubicie się bać, koniecznie zagrajcie w nowe dzieło studia Frictional.

@ 06.06.2023, 17:27
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, xbox x/s

Amnesia: The Bunker - dziś premiera

Najnowszy survival horror studia Frictional Games, Amnesia: The Bunker, dostępny jest od dziś na komputerach osobistych oraz konsolach X1, XS i PlayStation 4. Jeśli rozważacie jego zakup w wydaniu przeznaczonym dla blaszaków, pamiętajcie o tym, by zerknąć na wymagania sprzętowe.

Jako że dziś ma miejsce premiera Amnesia: The Bunker, deweloperzy przygotowali widoczny poniżej zwiastun. W samej grze wcielamy się w żołnierza z czasów pierwszej wojny światowej, niejakiego Henriego Clementa. Mężczyzna trafia do podziemnego bunkra i niestety musi się z niego wydostać, nim padnie ofiarą potwora przemieszczającego się po jego korytarzach.

Amnesia: The Bunker, w przeciwieństwie do odsłon poprzednich, jest nieco bardziej nieliniowe, albowiem od gracza zależy to, jak wydostanie się z pułapki. Żeby było ciekawiej, rozkład bunkra generowany jest proceduralnie, a w związku z tym zmienia się przy każdym podejściu do rozgrywki.

Jak wspomniałem, zwiastun premierowy Amnesia: The Bunker znajdziecie poniżej. Przygotowujemy też recenzję, która pojawi się na portalu na dniach.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?