Baldur's Gate III pojawi się na Summer Game Fest

Studio Larian zamierza się pojawić na Summer Game Fest i zaprezentować wyczekiwane przez graczy Baldur's Gate III.

@ 06.06.2023, 17:02
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Baldur's Gate III pojawi się na Summer Game Fest

Baldur's Gate III to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier RPG ostatnich lat. Projekt obecny jest wciąż we wczesnym dostępie Steam, ale już niebawem zadebiutuje także jego finalna wersja. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, Larian zdecydował się na promocję Baldur's Gate III w trakcie nadchodzących branżowych wydarzeń. Nie wiemy oczywiście co zostanie pokazane, ale jest szansa na zwiastun, a być może również solidny gameplay.


Studio Larian potwierdziło za sprawą Twittera, że Baldur's Gate III obecne będzie na Summer Game Fest. Twórcy przygotowali niewielką zajawkę zwiastuna, który chcą nam pokazać, a ta skupia się na całkiem nowe postaci zwanej Gortash. Krótki klip znajdziecie poniżej, gdybyście byli zainteresowani.


Summer Game Fest nie będzie oczywiście jedyną branżową transmisją zaplanowaną na kolejne dni. Można powiedzieć, żę zainauguruje ona wiele innych imprez, których dokładną rozpiskę znajdziecie w tym miejscu. Zerknijcie i pamiętajcie o tym, że doniesienia z wszystkich wydarzeń będziemy Wam przekazywać na bieżąco. Bądźcie zatem z nami.


Jeśli chodzi o Baldur's Gate III, jego premierę zaplanowano na 31 sierpnia, a grać będziemy wówczas na PC oraz PlayStation 5. Planowane jest również wydanie dla Xboksów Series X|S, choć na razie nie wiemy kiedy będzie ono dostępne. Gdybyście planowali zakup wersji PC, koniecznie rzućcie okiem na jej wymagania sprzętowe.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?