Interfejs Xboksa otrzymał nową bibliotekę gier oraz usprawniony chat

Microsoft przygotował kolejną aktualizację systemu operacyjnego konsoli Xbox. Dzięki niemu zobaczycie sporo zmian m.in. w bibliotece gier.

@ 22.09.2022, 12:50
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
xbox x/s

Interfejs Xboksa otrzymał nową bibliotekę gier oraz usprawniony chat

Microsoft opublikował wrześniową aktualizację oprogramowania konsol Xbox One oraz Xbox Series X|S. Zawiera ona kilka naprawdę fajnych i przydatnych funkcji.

Wrześniowa aktualizacja dla konsoli Xbox umożliwia dostosowanie koloru przycisków na kontrolerze bezprzewodowym Xbox Elite Series 2, zorganizowanie się dzięki pełnej modernizacji biblioteki oraz korzystanie z nowych opcji pamięci masowej i domyślnej instalacji.

Dzięki modernizacji biblioteki łatwiej uzyskać dostęp do gier i aplikacji na konsoli Xbox One lub Xbox Series X|S. Widok biblioteki został przeprojektowany, co spowodowało, iż teraz pokazuje wszystkie posiadane przez nas gry, a także wszystkie te, do których mamy dostęp w ramach bieżących subskrypcji. Uzyskujemy również łatwy dostęp do katalogów swoich subskrypcji, treści redakcyjnych i wszystkich swoich aplikacji.

Tłumienie szumów rozmów w grupie jest teraz dostępne na konsolach Xbox One i komputerach z systemem Windows 10/11. Zapowiedziana w zeszłym miesiącu na Xbox Series X|S opcja jest teraz udostępniana pozostałym posiadaczom platform Microsoftu. Po włączeniu tłumienia szumów możemy odczuć mniej niechcianych dźwięków oraz przerw, ponieważ pomaga to usunąć dźwięki, takie jak kliknięcia gamepada, oddychanie i hałas w tle.

Jeśli chodzi o kolory na kontrolerze Elite Series 2, możemy wybierać spośród gamy RGB, a to oznacza, że ogranicza nas tylko własna kreatywność.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?