Grand Theft Auto VI otrzyma dodatki fabularne?

Wygląda na to, że Rockstar w przypadku Grand Theft Auto VI podąży ścieżką GTA IV i przygotuje dla niego fabularne rozszerzenia.

@ 18.08.2022, 15:09
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Grand Theft Auto VI otrzyma dodatki fabularne?

Grand Theft Auto VI nie zostało jeszcze oficjalnie zapowiedziane, ale już teraz wzbudza sporo emocji. Z najnowszych doniesień wynika, że studio Rockstar uraczy nas nie tylko wątkiem fabularnym w ramach podstawki, ale także jakimiś fabularnymi rozszerzeniami.

Za najnowsze plotki odpowiada Tez2, który opublikował całkiem interesujący wpis na łamach forum GTA. W tymże wpisie czytamy, że Rockstar rozpoczął już pracę nad nowymi miastami oraz misjami, które mają rozszerzyć zwartość GTA VI. Prace ruszyły tak wcześnie, aby nowa zawartość była dodawana płynnie i regularnie.

Jeśli chodzi o wspomniane nowe miasta w GTA VI, Tez2 uważa, że będą to lokacje, które znamy do tej pory z GTA Online. Wśród nich wymienia m.in. North Yankton oraz Cayo Perico. Pamiętajcie jednak, że mamy do czynienia z informacjami nieoficjalnymi, a to oznacza, że wiele się może jeszcze zmienić.

Kolejne doniesienia będziemy mieć dla Was niebawem.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosmrPack   @   09:02, 19.08.2022
Niesmak po dodatkach do singla GTA V, a właściwie ich braku (nie licząc oczywiście strojów i samochodów z aktualizacji) nadal pozostaje Dumny
0 kudosBarbarella.   @   10:50, 19.08.2022
Cytat: mrPack
nie licząc oczywiście strojów i samochodów z aktualizacji

Zauważyłam że w sklepie z bronią przybyła siekiera , chyba jej wcześniej nie było. Szczęśliwy A z ubrań to nie wiem , chyba że jakieś nowe sukienki dla Trevora. Pokręcony
0 kudosMicMus123456789   @   15:00, 19.08.2022
Zabawne, że jeszcze nic nie wiadomo o samym GTA6, a już się ludzie o dodatkach rozpisują. Równie dobrze Rockstar mógłby wydać samo GTA Online i dodawać tam fabułę. Z tego co kojarzę to obecnie tak to działa w multi GTAV.
0 kudosBarbarella.   @   07:33, 20.08.2022
Cytat: MicMus123456789
Równie dobrze Rockstar mógłby wydać samo GTA Online i dodawać tam fabułę. Z tego co kojarzę to obecnie tak to działa w multi GTAV.

Nie gram co prawda w multi ale jak uruchamiam singla to mi się wyświetla co tam nowego w Online no i często gęsto coś wrzucają. Nowe misje , napady , samochody itd.
0 kudosfrycek88   @   19:44, 20.08.2022
Było by super w kwestii dodatków jak by Rockstar przestało wreszcie olewać graczy singlowych.
Dodaj Odpowiedź