Dead Island 2 - znamy datę premiery gry?

W sieci pojawiły się nowe doniesienia na temat potencjalnej daty premiery Dead Island 2.

@ 18.08.2022, 15:27
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Dead Island 2 - znamy datę premiery gry?

Temat Dead Island 2 powraca na nasze łamy regularnie. Mimo że nowych konkretów nadal brak, niebawem powinno się to zmienić. Z najnowszych doniesień wynika, że premiera wyczekiwanego od dawna przedsięwzięcia powinna mieć miejsce 3 lutego 2023 roku. Na to przynajmniej wskazuje karta, jaka pojawiła się w sklepie Amazon.

Dead Island 2 zapowiedziane zostało lata temu. Tytuł kilkakrotnie zmieniał deweloperów, ale wszystko wskazuje na to, że wreszcie zmierza ku premierze. Ta pierwszoosobowa gra akcji z elementami RPG przeniesie nas podobno do Los Angeles. Wirus sieje tam spustoszenie wśród ludzi, zmieniając ich w krwiożercze zombie, a my będziemy musieli w tej sytuacji przetrwać. Zrobimy to na szczęście we współpracy z innymi graczami.

Kluczowymi elementami Dead Island 2 ma być mocno zakręcona akcja, mroczy humor oraz ogromny świat i mnóstwo broni do wykorzystania. Podczas eksploracji zwiedzimy takie miejsca, jak Venice Beach oraz Beverly Hills, a w każdym będzie mnóstwo aktywności. Akcję obserwować będziemy z perspektywy 6 (do wyboru) postaci. Każda dysponuje unikatową osobowością oraz dialogami. Możliwe będzie też modyfikowanie ich wyglądu oraz umiejętności.

Dead Island 2 ma być dostępne na PC, PlayStation 5, Xboksach Series X|S, PlayStation 4 oraz Xboksie One. Premiera, jeśli wierzyć sklepowi Amazon, odbędzie się na początku lutego 2023 roku.


Sprawdź także:
Dead Island 2

Dead Island 2

Premiera: 21 kwietnia 2023
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X/S

Dead Island 2 to kontynuacja polskiego hitu od wrocławskiego studia Techland. Tym razem jednak za produkcję odpowiada zespół Dumbaster Studios - wewnętrzny oddział wydawc...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosbalic87   @   13:09, 19.08.2022
Skoro premiera miałaby się odbyć już za niecale pół roku to dlaczego nie do tej pory nie dostaliśmy ani jednego zwiastuna ?
0 kudosBarbarella.   @   13:59, 19.08.2022
No bo to tylko doniesienia. Jak 9o % informacji które dostajemy z mediów. Konsternacja Poirytowany
0 kudosMicMus123456789   @   15:08, 19.08.2022
Po dwóch częściach Dying Light dziwnie będzie grać w grę z zombie i nie móc wskoczyć na dach czy nawet płot. Co do premiery jeśli teraz na gamescomie nie padnie nawet słowo o grze, to nie wierze, że ona w ogóle jest bliska premiery.