GTA 6 - zobaczcie jeszcze raz pierwszy trailer. Tym razem w wersji real life!

Zrealizowali trailer Grand Theft Auto VI w wersji "na żywo".

@ 11.04.2024, 20:20
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
ps5, xbox x/s

GTA 6 - zobaczcie jeszcze raz pierwszy trailer. Tym razem w wersji real life!

Minęły cztery miesiące od publikacji trailera GTA 6 przed studio Rockstar, a filmik przekroczył już kosmiczną barierę 185 mln wyświetleń. Tymczasem pewien youtuber postanowił nakręcić materiał od nowa - tym razem w wersji real life!

Andrew Lewitt z platformy YouTube opublikował wideo bazujące na trailerze Grand Theft Auto VI. W tym celu autor odwiedził słoneczną Florydę, kręcąc efektowne ujęcia, niemal identyczne do oryginalnego trailera wypuszczonego przez Rockstar. Do tego dokleił rozmaite urywki z telewizji czy social mediów, na których wzorowali się twórcy oryginalnego materiału. Jak to wyszło? Zobaczcie sami - poniżej wersja real life (do obejrzenia na YouTube) i oryginalny zwiastun.

Premiera GTA 6 ma odbyć się w 2025 roku, choć ostatnio pojawiły się plotki, że prace nad grą nie idą zgodnie z planem, a wszystkiemu ma być winne przejście pracowników na tryb home office. Później te teoretyczne krętactwa zostały niejako zdementowane, i wedle najświeższych doniesień - proces produkcji Grand Theft Auto VI przebiega zgodnie z harmonogramem.

Nadal mówimy tutaj jednak o plotkach, a samo Rockstar milczy w temacie - oficjalna data to 2025 rok. Platformy docelowe to PlayStation 5 oraz Xbox Series S|X. W przyszłości gra z pewnością trafi także na PC, ale póki co taka wersja nie została zapowiedziana.
Sprawdź także:
Grand Theft Auto VI

Grand Theft Auto VI

Premiera: listopad 2025
PS5, XBOX X/S

Grand Theft Auto VI to ósma pełnoprawna odsłona popularnej serii przygodowych gier akcji, w której historia rozgrywa się w otwartym świecie wzorowanym na amerykańskich me...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   21:15, 11.04.2024
Eeee. No nie podjarałam się.
0 kudosBarbarella.   @   22:58, 13.04.2024
Cytat: MicMus123456789
Robi wrażenie.

Hi hi. Niech zgadnę. 54 sekunda filmu? Rozbawiony