Destiny 2 - Bungie zapowiada transmisję z nowościami na temat gry

Wydarzenie transmitowane będzie w sieci i przyniesie wiele nowinek na temat Destiny 2. Jakich? Tego dokładnie na razie nie wiemy.

@ 18.08.2022, 14:05
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Destiny 2 - Bungie zapowiada transmisję z nowościami na temat gry

Po raz pierwszy tegoroczna główna transmisja promocyjna będzie obsługiwana w wielu językach (francuskim, niemieckim, włoskim, hiszpańskim, brazylijskim portugalskim, uproszczonym chińskim, japońskim i koreańskim), które będą dostępne za pośrednictwem poszczególnych kanałów językowych Twitcha.

W tym tygodniu Bungie ujawniło informacje o aktualizacji podklas, Arc 3.0, w tym inspiracje projektowe, przegląd nowych aspektów rozgrywki oraz szczegóły dotyczące każdej klasy i jej super umiejętności, poszczególnych umiejętności klasowych i umiejętności do walki w zwarciu. Wydarzenie odbędzie się 23 sierpnia i będziecie mogli je zobaczyć na Twitchu.

W tym tygodniu w grze kończy się Season of the Haunted. Koniecznie sprawdźcie wiadomość od Calusa w H.E.L.M. Rozegrajcie nowe epizody rozgrywki tak długo, jak są dostępne. Fajnie wiedzieć, że Bungie angażuje się w ten ogromny projekt na bieżąco i wspiera równie ogromną liczbę graczy nowościami.

Czy nadal jesteście aktywnymi graczami w superprodukcję, jaką bez wątpienia jest Destiny 2?


Sprawdź także:
Destiny 2

Destiny 2

Premiera: 24 października 2017
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X/S

Destiny 2 to kontynuacja wydanego w 2014 MMOFPS-a łączącego element cRPG - Destiny. Podobnie jak w przypadku oryginału, również tym razem za projekt odpowiedzialne jest s...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?