Kolejny Deus Ex to bardzo odległy temat

Wygląda na to, że Eidos Montreal jeszcze przez długi czas nie zajmie się kolejną częścią cyklu Deus Ex. Ekipa przygotowuje na razie coś innego.

@ 09.08.2022, 12:39
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Kolejny Deus Ex to bardzo odległy temat

Pisaliśmy wczoraj o tym, że ekipa Eidos Montreal chciałaby przygotować kolejną odsłonę serii Deus Ex. Mimo że fani cyklu na pewno chętnie by ją przygarnęli, studio w tym momencie zajmuje się czymś innym, a w rezultacie nowy Deus Ex to kwestia bardzo odległej przyszłości.

Ostatnia gra Eidos Montreal to bardzo udane Marvel's Guardians of the Galaxy. Jako że do debiutu doszło niedawno, zapowiedź kolejnego przedsięwzięcia na pewno nie pojawi się zbyt szybko. Szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę informacje, jakie pojawiły się na forum ResetEra. Ich autorem jest znany dziennikarz, Jason Schreier. Ostrzegł on we wpisie fanów, aby zbytnio się nie ekscytowali.

"Nie ekscytujcie się zbytnio. W tym momencie najbardziej zaawansowany projekt w studiu Eidos Montreal to całkiem nowa marka. Jeśli wypuszczą nowe Deus Ex, nie nastąpi to przez bardzo, bardzo długi czas".

Warto w tym momencie pamiętać, że niedawno Eidos Montreal zostało przejęte przez Embracer Group. Jeśli nowy właściciel zechce, może zwiększyć jego siły przerobowe zatrudniając nowych pracowników. Jeśli tak się stanie, Deus Ex może powstać szybciej.

Tak czy inaczej, czekamy z niecierpliwością. Wszelkie doniesienia będziemy Wam przekazywać na bieżąco.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   16:13, 09.08.2022
Spadaj Adamie Jensenie , Korporacja Marvel rządzi. Zadziorny