Marvel's Midnight Suns - premiera gry ponownie przesunięta

Mamy nieciekawe wieści dla graczy, którzy czekali na premierę Marvel's Midnight Suns. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, została ona ponownie przesunięta.

@ 09.08.2022, 12:18
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, switch, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Marvel's Midnight Suns - premiera gry ponownie przesunięta

Marvel's Midnight Suns miało zadebiutować jeszcze w tym roku. Datę premiery wyznaczono na 7 października, ale z najnowszych doniesień wynika, że będziemy mieć do czynienia z kolejnym opóźnieniem. Okazuje się, że Take-Two postanowiło premierę Marvel's Midnight Suns przesunąć, nie podając przy tym nowego terminu. Wiemy jedynie, że zagramy w 2023 roku fiskalnym.

Jeśli nie dojdzie do kolejnego opóźnienia, premiera Marvel's Midnight Suns powinna mieć miejsce do końca marca 2023 roku kalendarzowego. Jest niby szansa na to, że opóźnienie będzie kilkutygodniowe i zagramy mimo wszystko jeszcze w tym roku, ale raczej bym się na to nie nastawiał. Żeby było ciekawiej, Take-Two usunęło termin wydania Marvel's Midnight Suns dla PS4 oraz Xboksa One. Przy tych dwóch wersjach nie ma żadnej daty, a jedynie napis TBA (zostanie ujawniona).

Dlaczego doszło do kolejnego opóźnienia? Powód jest raczej standardowy. Wydawca chce mieć pewność, że Marvel's Midnight Suns spełnia jego wyśrubowane oczekiwania. Deweloperzy dostaną po prostu kilka dodatkowych miesięcy na to, by całość dopieścić i doprowadzić do odpowiedniego stanu. Ma to być "możliwie jak najlepszy tytuł". Wydawca wierzy w jego potencjał. Co ciekawe, kolejnych opóźnień mamy nie uświadczyć.

Jak tylko pojawią się nowe informacje na temat Marvel's Midnight Suns, będziemy Wam je przekazywać. Póki co niestety trzeba się uzbroić w cierpliwość i odkurzyć "kupkę wstydu". Tegoroczna jesień - ze względu na opóźnienia - nie zapowiada się szczególnie emocjonująco.


Sprawdź także:
Marvel's Midnight Suns

Marvel's Midnight Suns

Premiera: 02 grudnia 2022
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S, SWITCH

Marvel's Midnight Suns to nowa produkcja studia Firaxis Games, autorów nowożytnej serii XCOM oraz marki Sid Meier's Civilization. Tytuł jest taktycznym cRPG-iem z turową ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?