Data premiery ARC Raiders opóźniona

Dzisiaj ewidentnie mamy do czynienia z rozmaitymi obsuwami. Niestety ciągle ubywa nam gier, mających zadebiutować do końca roku.

@ 09.08.2022, 13:05
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, xbox one, ps5, xbox x/s

Data premiery ARC Raiders opóźniona

ARC Raiders opracowywane jest przez Embark Studios, ekipę założoną przez byłego projektanta z Electronic Arts, niejakiego Patricka Soderlunda. Przedsięwzięcie miało zadebiutować jeszcze w tym roku, ale jak się właśnie dowiedzieliśmy, premierę przesunięto na rok przyszły.

Informacja o obsuwie dotarła do nas za sprawą Twittera. W niedługim wpisie napisano, że ARC Raiders to ambitna gra, a dodatkowy czas pozwoli deweloperom "rozszerzyć doświadczenie oraz osiągnąć pełny potencjał". Więcej informacji, w tym konkretny termin wydania gry, mamy otrzymać w niedalekiej przyszłości. Co ciekawe, twórcy planują publiczne testy.

ARC Raiders to gra typu free-to-play. W tej trzecioosobowej strzelance nastwionej na tryb współpracy gracz stawia czoła tzw. ARC. Mechanicznemu zagrożeniu z przestrzeni kosmicznej. Nacisk położono tu na PvE, a to oznacza, że walczymy nie tylko z innymi graczami, ale również oponentami kontrolowanymi przez algorytmy sztucznej inteligencji.

ARC Raiders dostępne będzie na PC, Xboksie One, Xboksach Series X|S oraz PlayStation 5. Konkretny termin wydania gry mamy otrzymać niebawem.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?