Destroy All Humans! 2: Reprobed na nowym zwiastunie

Deweloperzy Destroy All Humans! 2: Reprobed postanowili nam pokazać tym razem lokacje, po jakich będziemy się poruszać w grze.

@ 27.07.2022, 14:06
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Destroy All Humans! 2: Reprobed na nowym zwiastunie

Destroy All Humans! 2: Reprobed trafi do sprzedaży za nieco ponad miesiąc, a dostępne będzie wówczas dla posiadaczy komputerów osobistych oraz konsol PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Jeśli na debiut projektu czekacie, koniecznie zerknijcie na jego najnowszy zwiastun.

THQ Nordic opublikowało w sieci nowe wideo, na którym zobaczyć możemy lokacje opracowane na potrzeby Destroy All Humans! 2: Reprobed. Wśród nich są miejsca zwane Albion, Takoshima, Solaris, Bay City oraz Tunguska, a ujęcia z nich zawarto na widocznym poniżej zwiastunie. Każdą miejscówkę odwiedzamy oczywiście jako Crypto, siejąc spustoszenie w szeregach niczego nie spodziewających się Ludzi.

Destroy All Humans! 2: Reprobed to gra akcji, w której po prostu staramy się czynić jak największe zniszczenia. Robimy to za pomocą arsenału wymyślnych broni, a także latającego spodka. Ogólnie widać, że deweloperzy zachowali ducha oryginału z 2006 roku, usprawniając oprawę wizualną oraz mechanikę rozgrywki. Dodano też sporo nowych elementów, dzięki czemu gra lepiej poradzi sobie na dzisiejszym rynku.

Destroy All Humans! 2: Reprobed dostępne będzie od 30 sierpnia. Zagramy wówczas na PC, PS5 oraz Xboksach Series X|S. Co ważne, całą kampanię będzie się dało przejść w ramach współpracy na jednym ekranie.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?