Destroy All Humans! 2: Reprobed - nowy zwiastun pokazuje walkę z obcymi

W sieci pojawił się kolejny materiał filmowy promujący Destroy All Humans! 2: Reprobed. Tym razem Crypto mierzy się z obcymi.

@ 16.08.2022, 11:29
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Destroy All Humans! 2: Reprobed - nowy zwiastun pokazuje walkę z obcymi

THQ Nordic opublikowało kolejny materiał filmowy, promujący Destroy All Humans! 2: Reprobed. Tym razem główny bohater gry, Crypto, stawia czoła innym najeźdźcom z kosmosu, a dokładniej rasie zwanej Blisk. Nasz bohater nie może pozwolić na to, by jej przedstawiciele stanowili dla niego konkurencję!

Do premiery Destroy All Humans! 2: Reprobed pozostało jeszcze mniej więcej dwa tygodnie. Debiut zaplanowano na 30 sierpnia, a jeśli na niego czekacie, rzućcie okiem na poniższy odtwarzacz. Wydawca projektu, THQ Nordic, postanowił nam pokazać kolejną dawkę dynamicznej akcji. Crypto, przedstawiciel imperium Furońskiego, odpiera na nim ataki obcych zwanych Blisk.

Zadyma - co nie powinno być zaskoczeniem - jest spora. Nasz bohater wykorzystuje szeroki arsenał środków perswazji, aby stawić czoła oponentom. Jest też zmuszony do tego, by zrobić pożytek ze swojego latającego talerza, co oczywiście oznacza duże zniszczenia.

Zerknijcie po prostu poniżej i pamiętajcie, że w Destroy All Humans! 2: Reprobed zagracie na PC, PS5 oraz Xboksach Series X|S. Pracujemy już nad recenzją, gdybyście nie byli przekonani co do ewentualnego zakupu.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?