Destroy All Humans! 2: Reprobed (PS5) - okladka

Destroy All Humans! 2: Reprobed (PS5)

Premiera:
30 sierpnia 2022
Premiera PL:
30 sierpnia 2022
Platformy:
Gatunek:
Akcja
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Destroy All Humans! 2: Reprobed (PS5)
Kawira @ 10:25 16.09.2021
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Destroy All Humans! 2: Reprobed to remake prześmiewczej przygodowej gry akcji wydanej w 2006 roku na PlayStation 2 i oryginalnego Xboksa - Destroy All Humans! 2: Make War Not Love. Za projekt odpowiada studio Black Fores Games, zaś wydaniem THQ Nordic - znanych za sprawą takich marek jak Biomutant, Generation Zero czy Remnant From Ashes.

Fabuła Destroy All Humans! 2: Reprobed nie zmieniła się w stosunku do oryginału sprzed 15 lat. To sequel do wydarzeń z pierwszej części. Gracz wciela się w kosmitę Crypto-138 - następcy Crypto-137 z "jedynki" - i podobnie jak jego poprzednik, ląduje na Ziemi. Ty razem jednak pod koniec lat 60. ubiegłego stulecia. Akurat, gdy w USA wchodzi w okres związany z rewolucją społeczną (dzieci kwiaty, hipisi) oraz kolejną fazę zimnej wojny.

Rozgrywka Destroy All Humans! 2: Reprobed również pozostała wierna materiałowi źródłowemu. Akcję obserwujemy z perspektywy trzecioosobowej. Gameplay skupia się na realizacji zadań w kolejnych lokacjach będących miastami i miasteczkami ze Stanów Zjednoczonych. Format zachował pierwotny sznyt, gdzie misje są osobnymi miejscówkami i przenosimy się pomiędzy nimi, gdy tylko wypełnimy wszystkie główne cele. Zabawa w dużej części  sprowadza się do nieskrępowanej destrukcji napotkanych zabudowań i zabijana lub porywania ludzi. Czynimy to bogatym arsenałem kosmity, w skład którego wchodzi m.in. telekineza czy strzelanie piorunami z pistoletu plazmowego. Oprócz tego osobny moduł stanowi nasz statek - ten również posiada szereg atrybutów oraz uzbrojenia pozwalającego na eksterminację rasy ludzkiej. Nie zabrakło także epickich starć z bossami z oldschoolowym zacięciem.

W Destroy All Humans! 2: Reprobed do zabawy możemy przysiąść w pojedynku lub trybie kooperacyjnym dla dwóch graczy przy jednej konsoli.

PEGI: Od 16 latZawiera przemoc
Screeny z Destroy All Humans! 2: Reprobed (PS5)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?