Destroy All Humans! 2: Reprobed - zobaczcie nowe bronie na świeżym zwiastunie

W sieci pojawił się nowy materiał filmowy z Destroy All Humans! 2: Reprobed. Deweloperzy postanowili nam pokazać wszystkie nowe bronie.

@ 13.07.2022, 12:32
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Destroy All Humans! 2: Reprobed - zobaczcie nowe bronie na świeżym zwiastunie

Destroy All Humans! 2: Reprobed to remake dość unikatowej gry akcji, mający zadebiutować pod koniec wakacji. Deweloperzy przedsięwzięcia nie chcieli iść po linii najmniejszego oporu, a w rezultacie nie tylko odświeżyli zawartość pierwowzoru, ale także dodali do gry sporo nowości. Na pierwszy plan wysuwa się oczywiście uzbrojenie.

THQ Nordic opublikowało w sieci kolejny materiał filmowy promujący Destroy All Humans! 2: Reprobed. Ziastun skupia się na wyposażeniu naszego bohatera, a zatem podziwiać możemy dość szeroki asortyment obcych broni, które mają za zadanie eliminowanie ludzi. Zwiastun zobaczycie oczywiście poniżej.

Destroy All Humans! 2: Reprobed to broń z pierwowzoru, której na zwiastunie nie pokazano, a także całkiem nowe giwery, na których skupia się film. Jest wśród nich m.in. Meteor Strike, który, jak sama nazwa wskazuje, atakuje oponentów przy pomocy meteorów. Jest też Dislocator, Disintegrator, Burrow Beast oraz Free Love. Szczegóły na zwiastunie.

Premierę Destroy All Humans! 2: Reprobed zaplanowano na 30 sierpnia bieżącego roku, a grać będziemy wówczas na PC, PS5 oraz Xboksach Series X|S. Więcej informacji na temat projektu będziemy mieć dla Was w kolejnych dniach i tygodniach.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?