Destroy All Humans! 2: Reprobed dostępne w sprzedaży

Firma THQ Nordic opublikowała swoje kolejne dzieło. Chodzi o grę zatytułowaną Destroy All Humans! 2: Reprobed.

@ 31.08.2022, 11:32
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Destroy All Humans! 2: Reprobed dostępne w sprzedaży

W sklepach dostępna jest kolejna gra firmy THQ Nordic. Chodzi o remake drugiej części cyklu Destroy All Humans!, który zatytułowano po prostu Destroy All Humans! 2: Reprobed. Jest on dostępny na PC, PlayStation 5 oraz Xboksach Series X|S, a poniżej rzucić okiem możecie na zwiastun premierowy.

W Destroy All Humans! 2: Reprobed wcielamy się ponownie w obcego zwanego Crypto. Pojawia się on na Ziemi, aby - jak wskazuje tytuł - walczyć z Ziemianami. Ląduje w tym celu w miejscach takich, jak Bay City, Albion, Tunguska, Takoshima oraz Solaris. W każdym miejscu siejemy spustoszenie i zniszczenia.

Destroy All Humans! 2: Reprobed to nie tylko kampania dla jednego gracza, ale również tryb współpracy. Całą kampanię da się przejść w towarzystwie dodatkowego gracza. Zrobić możemy to zarówno lokalnie - na podzielonym ekranie - jak i za pomocą sieci internet.

Destroy All Humans! 2: Reprobed jest od dziś dostępne na PC, PS5 oraz Xboksach Series X|S. Niebawem na naszych łamach przeczytacie jego recenzję.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?