World of WarCraft: Wrath of the Lich King Classic trafi na rynek z końcem września

Znamy datę premiery World of WarCraft: Wrath of the Lich King Classic.

@ 27.07.2022, 13:17
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc

World of WarCraft: Wrath of the Lich King Classic trafi na rynek z końcem września

Blizzard ogłosiło, że World of Warcraft: Wrath of the Lich King Classic ukaże się we wrześniu.  Dokładnie 26 września rozszerzenie WoW zostanie udostępnione bez dodatkowych kosztów wszystkim graczom z aktywną subskrypcją. Pakiet będzie dostępny we wszystkich światach World of Warcraft: Burning Crusade Classic.

Starając się stawić czoła Królowi Liszowi, wyruszymy w niebezpieczną podróż przez zimowe lasy i ośnieżone szczyty Northrend, największej krainy, jaką kiedykolwiek dodano wraz z rozszerzeniem WoW – czyli do czasu wydania Dragonflight.

W ramach przygotowań do premiery możecie już teraz wziąć udział w Joyous Journeys, wydarzeniu z 50% bonusowymi PD, które potrwa do premiery Wrath of the Lich King Classic. Przed premierą wszyscy subskrybenci gry od twórców otrzymają możliwość stworzenia jednego Rycerza Śmierci w każdym królestwie Classic, które można osiągnąć do poziomu 70. poprzez zawartość Burning Crusade Classic.

To jednak nie koniec atrakcji, ponieważ dodatkowo będziecie mogli zakupić opcjonalne ulepszenia, w tym nowe przedmioty kosmetyczne i wzmocnienie postaci do 70. poziomu. Z pewnością będzie to dobra zachęta dla wszystkich tych, którzy chcieliby powrócić, lub w ogóle rozpocząć przygodę z grą Blizzard Entertainment.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?