Halo Infinite otrzyma nowe misje fabularne już wkrótce

Twórcy Halo Infinite przygotowują całkiem nową zawartość. Chodzi o misje, mające rozszerzyć fabułę.

@ 24.07.2022, 12:17
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, xbox one, xbox x/s

Halo Infinite otrzyma nowe misje fabularne już wkrótce

Studio 343 Industries rozpoczęło wydarzenie fabularne Alpha Pack przygotowane dla Halo Infinite. Trochę narracji i fabuły w trybie dla wielu graczy to coś, co gracze na pewno docenią.

Wydarzenie trwa od teraz do 2 sierpnia, kontynuując trwający wątek "Samotne wilki". Oprócz nowych przerywników filmowych i rozwijania fabuły, dostępna jest również nowa przepustka na wydarzenie z mnóstwem elementów kosmetycznych dla naszego bohatera. Spartanie będą mogli je zdobyć, wykonując wyzwania związane z wydarzeniami w grze.

Wszystkie wyzwania związane z wydarzeniem koncentrują się wokół trybu Last Spartan Standing. Na mapach Big Team Battle, jak Breaker, Deadlock, Highpower i Fragmentation, gracze mają ograniczoną liczbę odrodzeń. Kiedy wychodzą, to muszą być zdecydowani, ale i ostrożni, aby zbyt szybko nie wypaść z bitwy. Ponadto grający mogą zdobyć darmowy emblemat „Iratus Unleashed”, logując się do tego wydarzenia. W sklepie dostępny jest również nowy zestaw kasków CAMBION.

Poniżej możecie obejrzeć zwiastun wydarzenia Alpha Pack w Halo Infinite.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?