Soulframe to nowa gra MMORPG od twórców Warframe

W sieci pojawiły się nowe informacje na temat Soulframe - nadchodzącej gry akcji od studia Digital Extremes.

@ 18.07.2022, 12:13
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Soulframe to nowa gra MMORPG od twórców Warframe

Studio Digital Extremes od wielu lat tworzy i rozwija całkiem udaną grę akcji, Warframe. W trakcie TennoCon zapowiedziano kolejne przedsięwzięcie deweloperów, czyli Soulframe . Także i tym razem mamy do czynienia z grą akcji, nastawioną na komponent sieciowy.

Soulframe to przedstawiciel gatunku MMORPG. Deweloperzy opisują swoją grę jako "hybrydę akcji oraz MMORPG". Wydarzenia w niej obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby, a jako że jest ona na dość wczesnym etapie produkcji, na premierę będziemy musieli sporo poczekać. Póki co musimy się zadowolić widocznym poniżej zwiastunem.

"Tworząc świat Soulframe oraz jego tematyczne elementy, naprawdę chcemy wrócić do ulubieńców z naszego dzieciństwa i wyciągnąć inspirację z rozbudowanych światów fantasy, w których zakochaliśmy się dorastając", powiedział kreatywny dyrektor gry, Geoff Crookes. "Nasza ekipa jest naprawdę zainteresowana starciem natury i ludzkości i wiele z tych elementów znajdziecie w naszych pomysłach na odtwarzanie i eksplorację".

W tym momencie nie wiemy niestety kiedy Soulframe trafi do sprzedaży. Nie znamy też platform docelowych przedsięwzięcia, ale jak tylko się to zmieni, będziemy Was informować. Póki co trzeba się uzbroić w cierpliwość.


Sprawdź także:
Warframe

Warframe

Premiera: 25 marca 2013
PC, PS4, XBOX ONE

Warframe to gra free-to-play osadzona w klimatach sci-fi, a stworzona przez ekipę z Digital Extremes, twórców Dark Sector.Warframe przenosi gracza w odległe zakątki galak...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?