Zobacz prawie półgodzinny materiał rozgrywki z dodatku do Warframe

Warframe: The New War jest już na ostatniej prostej przed premierą, tytuł niedawno był pokazywany szerszej publiczności.

@ 19.07.2021, 13:39
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one

Zobacz prawie półgodzinny materiał rozgrywki z dodatku do Warframe

Na TennoCon 2021 po raz pierwszy przyjrzeliśmy się kolejnemu dużemu rozszerzeniu do Warframe, The New War. Nadchodząca jeszcze w tym roku, ta nowa misja sprawi, że Tenno zmierzą się z rosnącą siłą Sentients, którzy teraz zaatakowali Ziemię.

W poniższym filmiku widzimy pełną inwazję na Cestus, główną ludzką osadę na Ziemi, pokazującą skalę inwazji Sentients. Niemalże od razu przechodzimy do rozgrywki. Podczas gdy przygody w Warframe koncentrowały się na Tenno, The New War będzie oznaczać, że po raz pierwszy gracze wezmą aktywną rolę jako postacie poboczne w misjach fabularnych.

W rozgrywce, którą widzieliśmy podczas transmisji, The New War będzie zawierało misje, które pozwolą kontrolować władającego mieczem Teshin z frakcji Konklawe, Kahl-175 z Grineer i inżyniera Corpus Veso. Samodzielne misje będą koncentrować się na konkretnym wyposażeniu i umiejętnościach każdej postaci, dzięki czemu będą wyróżniać się na tle tych, do których przyzwyczailiśmy się przez lata.

Wraz z aktualizacjami dotyczącymi gry międzyplatformowej i The New War, zobaczyliśmy również szereg innych aktualizacji, które pojawią się w Warframe, w tym więcej opcji dostosowywania do wykorzystania w kryjówkach klanów, a także więcej informacji na temat nowej opcji premium, czyli tak zwanego Nidus Prime.


Sprawdź także:
Warframe

Warframe

Premiera: 25 marca 2013
PC, PS4, XBOX ONE

Warframe to gra free-to-play osadzona w klimatach sci-fi, a stworzona przez ekipę z Digital Extremes, twórców Dark Sector.Warframe przenosi gracza w odległe zakątki galak...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?