Warframe: Heart of Deimos - dodatek wyjdzie 25 sierpnia

Studio Digital Extremes poinformowało graczy, że Warframe: Heart of Deimos - najnowsze rozszerzenie - zadebiutuje na komputerach osobistych i konsolach Xbox One oraz PlayStation 4 już 25 sierpnia.

@ 03.08.2020, 12:14
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
pc, ps4, xbox one

Warframe: Heart of Deimos - dodatek wyjdzie 25 sierpnia

Studio Digital Extremes ogłosiło podczas imprezy TennoCon 2020 datę premiery najnowszego rozszerzenia poświęconego grze Warframe. Heart of Deimos zadebiutuje dokładnie 25 sierpnia na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Ogłoszenie deweloperów Warframe dotyczące premiery nowego rozszerzenia do popularnej przygodowej gry akcji free to play zbiegło się w czasie z imprezą organizowaną przez studio Digital Extremes, TennoCon. Oprócz specjalnego dema zaprezentowanego na poniższym materiale filmowym, zdradzono nowe informacje na temat Warframe: Heart of Deimos.

Warframe: Heart of Deimos zaoferuje graczom zupełnie nowy, otwarty świat - tytułowy Deimos. Tam czają się nowe rodzaje poczwar oraz lokacji do zwiedzania. Wśród nowości w mechanice producenci wymieniają m.in. system modyfikacji Helminth Chrysalis. Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie rozszerzenia.


Sprawdź także:
Warframe

Warframe

Premiera: 25 marca 2013
PC, PS4, XBOX ONE

Warframe to gra free-to-play osadzona w klimatach sci-fi, a stworzona przez ekipę z Digital Extremes, twórców Dark Sector.Warframe przenosi gracza w odległe zakątki galak...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?