Warframe zadebiutuje na PlayStation 5 już niebawem

Do wirtualnego świata gry dołączymy jeszcze w tym tygodniu.

@ 25.11.2020, 13:55
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps5

Warframe zadebiutuje na PlayStation 5 już niebawem

Warframe dostępne jest obecnie na PC, PS4, Xboksie One oraz Nintendo Switch, a jeśli wyczekiwaliście na premierę next-genową, to mamy dobre wieści. Twórcy projektu ujawnili, że na PlayStation 5 zagramy w niego jeszcze w tym tygodniu.

Warframe dla next-gena Sony trafi do sieci w dniu 26 listopada. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, śmigać będzie ono w rozdzielczości 4K oraz z płynnością 60 klatek na sekundę. Będzie też wykorzystywać haptykę oraz adaptacyjne triggery kontrolera DualSense. Możliwe będą potyczki pomiędzy PS4, a PS5.

Na razie nie wiadomo czy w tym samym dniu Warframe trafi też do posiadaczy Xboksów Series X/S, albowiem komunikatu w tej sprawie brakuje. Wiemy jedynie, że projekt faktycznie będzie dostępny na next-genie Microsoftu, choć nie wiemy jeszcze kiedy.

Jeśli rozważacie zabawę na PC, pamiętajcie, by sprawdzić wymagania sprzętowe.


Sprawdź także:
Warframe

Warframe

Premiera: 25 marca 2013
PC, PS4, XBOX ONE

Warframe to gra free-to-play osadzona w klimatach sci-fi, a stworzona przez ekipę z Digital Extremes, twórców Dark Sector.Warframe przenosi gracza w odległe zakątki galak...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?