Warframe (PC) - okladka

Warframe (PC)

Premiera:
25 marca 2013
Premiera PL:
25 marca 2013
Platformy:
Gatunek:
Akcja / MMO
Język:
Producent:
Wydawca:
brak danych
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (39)Gram (10)Ukończone (1)Kupię (2)

Opis Warframe (PC)
Redakcja MiastoGier.pl @ 12:04 22.03.2013

Śr. długość gry: 50h 0min

+ czaswięcej

Warframe to gra free-to-play osadzona w klimatach sci-fi, a stworzona przez ekipę z Digital Extremes, twórców Dark Sector.

Warframe przenosi gracza w odległe zakątki galaktyki, podczas kolejnych mrocznych wieków. Głównymi bohaterami gry są wojownicy Tenno - rasa, którą od zagłady dzieli wręcz krok, po tym jak zostali zniewoleni przez Grineer. Tenno na sam koniec wojny znajdują jednak sposób na to, jak zyskać przewagę - odkrywają starożytne exo-szkielety, nazwane Warframe, które tylko oni mogą kontrolować, a które dają im wiele wspaniałych, ponadnaturalnych zdolności, zarówno defensywnych, jak i ofensywnych.

Warframe to tytuł nastawiony na szybką i dynamiczną akcję, w której pierwsze skrzypce odgrywa PvE - gracz przemierza środowisko, w poszukiwaniu zadań, tajemniczych przedmiotów oraz przeciwników. Co istotne, tytuł umożliwia łączenie się w czteroosobowe oddziały, które następnie wspólnie realizują różne założenia. Oczywiście za wszystkie poprawnie wykonane zadania gromadzimy doświadczenie, a to następnie zamieniane jest na nowe umiejętności oraz usprawnienia dla broni i exo-szkieletu. Co ciekawe, ze względu na to, że spora część gry jest generowana losowo, każde podejście do niej będzie inne.

Silnik graficzny napędzający Warframe to nowoczesne, rozbudowane narzędzie, oferujące w pełni trójwymiarową oprawę, wiele efektów specjalnych oraz płynną animację.

Wymagania: Twórcy gry Warframe ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.

Wkład w encyklopedię mieli:   dabi132, gaco,
Screeny z Warframe (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudoswisniaboss   @   21:54, 22.05.2013
Warte pobierania itd.? Podobno taki Mass Effect trochę, ale na co-op.
0 kudosNzero   @   15:46, 24.05.2013
To świetna gra. Gram trzy dni i już mam zmodernizowany cały ekwipunek.
0 kudosVerdungo   @   12:04, 06.07.2013
Muszę przyznać, że wciągająca gra. Prosta w założeniach rozgrywki, ale to jest właśnie fajne, można się skupić na eksterminacji przeciwników. Dodatkowo sporo rzeczy do upgrade'owania itp.