Oddworld: Soulstorm trafi na Nintendo Switch

Gra Oddworld: Soulstorm zadebiutuje w niedalekiej przyszłości na konsoli Nintendo Switch.

@ 18.07.2022, 19:04
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, switch, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Oddworld: Soulstorm trafi na Nintendo Switch

Firma Microids i twórcy Oddworld Inhabitants ogłosili, że Oddworld: Soulstorm na Nintendo Switch pojawi się w niedalekiej przyszłości, port jest już przygotowywany.

Wersja na Switcha otrzyma nazwę „Oddtimized Edition”. Twórcy zapowiadają tę samą rozgrywkę, co w oryginalnych wydaniach na PlayStation, Xbox i PC, ale także wykorzystanie unikalnych funkcji Switcha. W ogłoszeniu nie ma wzmianki o tym, kiedy dokładnie odbędzie się premiera. Niestety nie mamy dla Was jeszcze konkretnej daty.

Dla tych, którzy lubią wydania specjalne, dostępna będzie również ciekawa edycja kolekcjonerska. Limitowany wariant gry będzie zawierać tytuł w metalowej obudowie z 24 dodatkowymi miejscami na naboje i 3 nadrukami. W międzyczasie Collector’s Oddition zawiera to wszystko plus 160-stronicowy artbook, brelok, naklejki, trzy grafiki i tatuaż Abe's Hand. Całość dopełnia 9-calowa srebrna figurka samego Abe'a.

W przyszłości będziemy informowali Was o dokładnej dacie premiery gry. Na ten moment zapraszamy do sprawdzenia zwiastuna wersji na Nintendo Switch.


Sprawdź także:
Oddworld: Soulstorm

Oddworld: Soulstorm

Premiera: 06 kwietnia 2021
XBOX X/S, XBOX ONE, PC, PS4, PS5

Oddworld: Soulstorm to kolejna odsłona serii platformówek 2,5D (utrzymanych w bardziej zręcznościowym tonie) od studia Oddworld Inhabitants, które zajmuje się wyłącznie p...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?