Indiana Jones 5 może być ostatnim filmem Harrisona Forda

Indana Jones 5 najprawdopodobniej będzie ostatnim filmem Harrisona Forda.

@ 27.06.2022, 10:55
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps5, xbox x/s

Indiana Jones 5 może być ostatnim filmem Harrisona Forda

Indiana Jones 5 ukaże się 30 czerwca 2023 roku, a jego wydanie może mieć przykry finał dla fanów tej przygodowej serii. W rozmowie z Associated Press kompozytor John Williams powiedział, że film może być ostatnim do jakiego przygotuje muzykę. Ujawnił on ponadto, że może to być również ostatni film Harrisona Forda.

"W tej chwili pracuję nad filmem Indiana Jones 5, a Harrison Ford – trochę młodszy ode mnie – ogłosił, że będzie jego ostatnim" – powiedział Williams. "Więc pomyślałem: skoro Harrison temu podoła, to być może ja również".

Popularny, a wręcz kultowy, 79-letni Ford, znany z tego, że podczas publicznych wystąpień i podczas wywiadów medialnych zachowywał się porywczo, w trakcie tegorocznego Święta Gwiezdnych Wojen oddał hołd Williamsowi w wyraźnie odmiennym tonie i przepełniony emocjami. Ford stwierdził: "Powiedziałem Johnowi przy innej okazji… że ta muzyka towarzyszy mi, gdziekolwiek pójdę i jestem z tego powodu szczęśliwy".

Ostatnim filmem z serii o Indiana Jonesie, który trafił do kin, był Indiana Jones i Królestwo Kryształowej Czaszki z 2008 roku. Chociaż nie poruszył większości ludzi tak bardzo, jak oryginalne produkcje, zarobił na całym świecie 790 milionów dolarów.

Jeżeli najnowsza część odsłona będzie ostatnim filmem Harrisona Forda, to z pewnością będzie to ciekawe i znaczące dla całej branży widowisko. Aktor obrósł legendą w Hollywood wcielając się w ikoniczne dla popkultury lat 80. role.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   22:35, 27.06.2022
Stary człowiek i może .A ja poproszę o jakąś fajną grę z Indym.
1 kudosGuilder   @   22:48, 27.06.2022
No właśnie, przy całej mojej sympatii do niego i szacunku do jego dorobku, już nie za bardzo może. Od ładnych paru lat aż za mocno bije z ekranu to, że już mu się nie chce. Co prawda ostatnie głośne filmy z jego udziałem to w pewnym sensie odcinanie kuponów (nowe Gwiezdne Wojny, nowy Łowca Androidów, teraz nowy Indiana Jones), ale tak jak niektórzy aktorzy w starości radzili sobie dobrze lub wspaniale (pierwszy do głowy przyszedł mi Christopher Lee, Morgan Freeman czy Clint Eastwood też dają radę), tak Harrison już powinien odpocząć. I tak dał nam godziny radości swoimi występami.
0 kudosBarbarella.   @   22:52, 27.06.2022
No dobra . Ale grę i tak chcę. Uśmiech