F1 22 - zobaczcie 20 minut rozgrywki z wyścigów Codemasters

F1 22 w akcji na materiale przedpremierowym. Dużo palenia gumy i rewelacyjna grafika.

@ 27.06.2022, 10:58
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

F1 22 - zobaczcie 20 minut rozgrywki z wyścigów Codemasters

Codemasters opublikowało swoje trzecie i ostatnie wideo przedstawiające rozgrywkę z F1 22. Gra zadebiutuje 1 lipca, a pierwsze filmy skupiają się na fizyce i implementacji VR. Ponadto najnowszy trailer koncentruje się na części dźwiękowej gry.

Dyrektor od spraw udźwiękowienia, Brad Porter, szczegółowo omawia przygotowywanie audio w grze wyścigowej tego typu. F1 22 będzie zawierało opcje symulacji dźwięku, aby zapewnić bardziej szczegółowe wrażenia obcowania z samochodem.

Tytuł oczywiście ma usprawniony model jazdy, który jest jeszcze bliższy symulacji. F1 22 nie będzie łatwą grą, choć oczywiście dla amatorów przygotowano niższe poziomy trudności. Sama rozgrywka i przechodzenie sezonu są bardzo rozwinięte i cechuje je mnóstwo dodatkowych mechanik, jak zarządzanie zespołami, kadrą, warsztatem i tak dalej.

Pod tym względem najnowsza odsłona, zdaniem twórców, ma być najbardziej rozbudowana i największa. Dla fanów motoryzacji szykuje się zatem kopalnia rozgrywki.


Sprawdź także:
F1 22

F1 22

Premiera: 01 lipca 2022
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S

F1 22 to kolejna odsłona wyścigowej serii z elementami symulacji, poświęcona najbardziej prestiżowym międzynarodowym wyścigom samochodowym - Formuła 1. Za produkcję odpow...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   09:35, 28.06.2022
A będzie zakaz jeżdżenia z kolczykami ? Ale jak Seba i Luisek go bojkotują to ja też nie będę zdejmować. Dumny Zadziorny
A dźwięk to w ogóle będę wyłączać .Jak mi w Red Bullu przez radio każą ustąpić miejsca Maxowi to - "Sorry , nie słyszałam" i wygrałam. Pokręcony
0 kudosdabi132   @   18:02, 02.07.2022
Cytat: Barbarella.
Jak mi w Red Bullu przez radio każą ustąpić miejsca Maxowi to - "Sorry , nie słyszałam" i wygrałam. Pokręcony

Toksyczna atmosfera zespołu Red Bull nie została zaimplementowana w grze Dumny
0 kudosBarbarella.   @   20:19, 02.07.2022
No bo grom sportowym ciągle daleko do realizmu . W Fifie czy Pro Evolution też chyba nie ma symulacji faulów , wymuszania karnych albo gości z neseserami pełnymi pieniążków. I dobrze . Przynajmniej gracze wiedzą jak powinien wyglądać prawdziwy sport.