Forza Horizon 5 otrzyma dodatek Hot Wheels? Gracze nie są zadowoleni

Wyciek na Steam zdradza szczegóły na temat pierwszego obszernego rozszerzenia do Forza Horizon 5.

@ 09.06.2022, 10:28
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, xbox one, xbox x/s

Forza Horizon 5 otrzyma dodatek Hot Wheels? Gracze nie są zadowoleni

Jeden z graczy zauważył w bazie sklepu Steam grafiki dotyczące nadchodzącego pierwszego DLC do Forza Horizon 5. Jak się okazuje, będzie ono poświęcone marce Hot Wheels.

Romans cyklu Forza z Hot Wheels miał już miejsce przy okazji Forza Horizon 3. W kolejnej części, Forza Horizon 4 otrzymaliśmy dodatek związany z klockami LEGO, ale w tym roku Playground Games najwyraźniej znów postawiło na kooperację z Hot Wheels.

Pierwsze rozszerzenie do Forza Horizon 5 będzie więc najwyraźniej nawiązywać do dodatku do "trójki". Jego zawartość na ten moment jest zagadką.

W sieci natomiast nietrudno o pierwsze opinie graczy dotyczące powyższych doniesień. Większość osób jest niezadowolona, że Playground Games idzie na łatwiznę i serwuje powtórkę z Forza Horizon 3. Chciałoby się zobaczyć coś świeżego, tym bardziej, że temat Hot Wheels wydaje się być oklepany, a sama marka otrzymała przecież nie tak dawno temu własną grę - zaskakująco dobrze przyjęte Hot Wheels Unleashed od włoskiego studia Milestone. Decyzja włodarzy marki Forza wydaje się być więc faktycznie nieco kontrowersyjna i może przypominać klasyczne odcinanie kuponów.

Warto jednak dodać, że dla Forza Horizon 5 planowane są dwa duże dodatki - być może kolejne DLC zaoferuje bardziej "świeżą" rozgrywkę i gracze nie będą narzekać na monotonię.


Sprawdź także:
Hot Wheels Unleashed

Hot Wheels Unleashed

Premiera: 30 września 2021
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S, SWITCH

Hot Wheels Unleashed to dzieło włoskiego studia Milestone, autorów takich serii jak MotoGP, Monster Energy Supercross Game czy też RIDE. Tytuł to typowa zręcznościowa gra...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosfrycek88   @   22:08, 14.06.2022
Pytanie po co dają te wszystkie hot wheelsy i autka z lego i inne głupoty do tej serii zamiast tego by dali więcej licencji na prawdziwa auta.