Alfa Romeo, Lancia, Fiat oraz Abarth wracają do Forza Horizon 5

Legendarne włoskie marki samochodowe wracają do Forza Horizon 5.

@ 18.07.2023, 10:41
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, xbox one, xbox x/s

Alfa Romeo, Lancia, Fiat oraz Abarth wracają do Forza Horizon 5

Wygląda na to, że jedna z najdziwniejszych sag licencyjnych w grach wyścigowych dobiega końca, ponieważ Playground Games zapowiada powrót czterech włoskich marek do Forza Horizon 5, otwierając drzwi do ich powrotu w całym gatunku wyścigów gier.

Po zakończeniu „Summer Party” podczas transmisji Forza Monthly, manager społeczności Forza Horizon 5, Giuseppe Dalicante, niespodziewanie ogłosił, że Abarth, Alfa Romeo, FIAT i Lancia powrócą do Horizon już 17 sierpnia.

Cztery marki należą do 16 firm będących własnością Stellantis, międzynarodowego konglomeratu utworzonego w styczniu 2021 w wyniku połączenia dwóch gigantycznych europejskich producentów: Fiat Chrysler Automobiles (FCA) i PSA Group Peugeota.

Tutaj, przynajmniej dla fanów gier wyścigowych, zaczęły się kłopoty. Bez względu na to, jaki tytuł wyścigowy wybieraliśmy, prawdopodobnie nie umknęło Waszej uwadze, że nie zwierały wielu samochodów tych marek lub nie zostały one dodane od czasu premiery w ogóle. Wreszcie się to jednak zmieni.

Będziemy musieli poczekać i zobaczyć, jakie dokładnie samochody oraz kolejne marki wprowadzone zostaną z powrotem do Forza Horizon 5. Prawdopodobnie zostanie to ujawnione w następnej transmisji Forza Monthly na początku sierpnia.


Sprawdź także:
Forza Horizon 5

Forza Horizon 5

Premiera: 09 listopada 2021
PC, XBOX ONE, XBOX X/S

Forza Horizon 5 to kolejna odsłona popularnej serii gier wyścigowych od firmy Microsoft i studia Playground Games, która wyewoluowała ze spin-offu pełnoprawnej marki Forz...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?