Hot Wheels Unleashed (PC) - okladka

Hot Wheels Unleashed (PC)

Premiera:
30 września 2021
Premiera PL:
30 września 2021
Platformy:
Gatunek:
Wyścigi / Zręcznościowa
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (2)Kupię (0)

Opis Hot Wheels Unleashed (PC)
Materdea @ 09:54 26.02.2021
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: 33h 34min

+ czaswięcej

Hot Wheels Unleashed to dzieło włoskiego studia Milestone, autorów takich serii jak MotoGP, Monster Energy Supercross Game czy też RIDE. Tytuł to typowa zręcznościowa gra wyścigowa, w której gracz zasiada za sterami popularnych miniaturowych modeli zakręconych samochodów.

Hot Wheels Unleashed pozwala graczom na wybranie jednego z kilkudziesięciu modeli Hot Wheels, które zostały pieczołowicie odwzorowane i przeniesione na ekrany monitorów, a następnie wzięcie udziału kilkunastu dostępnych zawodach na ikonicznych już pomarańczowych trasach. Te pomarańczowe trasy to nic innego jak znane z prawdziwego życia tory wyścigowe sprzedawane w pakietach z samochodzikami.

Rozgrywka w Hot Wheels Unleashed ma wyłącznie zręcznościowy charakter. Na trasach dostępne są specjalne moce, których zebranie pozwoli nam np. wystrzelić rakietę w najbliższego przeciwnika i tym samym wyeliminować go na jakiś czas z wyścigu.

Hot Wheels Unleashed oferuje zarówno tryb dla pojedynczego gracza, jednak zawiera również moduł wieloosobowy - zarówno przez sieć jak i lokalny, na podzielonym ekranie (do dwóch graczy).

PEGI: Od 3 lat
Screeny z Hot Wheels Unleashed (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?