Fabułę GhostWire: Tokyo ukończycie w 15 godzin

Kenji Kimura i Masato Kimura, deweloperzy ze studia Tango Gameworks, opowiedzieli w najnowszym wywiadzie o swojej nowej grze - GhostWire: Tokyo. Dzieło zadebiutuje 25 marca na PC-tach i konsoli PlayStation 5.

@ 14.03.2022, 21:03
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
pc, ps5

Fabułę GhostWire: Tokyo ukończycie w 15 godzin

Premiera kolejnej gry studia Tango Gameworks, GhostWire: Tokyo, już niebawem! Ta przygodowa gra akcji utrzymana w klimatach horroru trafi na komputery osobiste i konsolę PlayStation 5 już 25 marca. Na dwa tygodnie przed terminem wypuszczenia nowej produkcji Shinjiego Mikamiego dowiedzieliśmy się m.in. o długości zabawy oraz strukturze świata.

GhostWire: Tokyo to druga po Deathloop produkcja wydawana przez firmę Bethesda Softworks, która od marca 2021 funkcjonuje jako część Microsoftu, a ukaże się jako konsolowy tytuł ekskluzywny na urządzenie Sony. Nie zważając jednak na te dystrybucyjno-biznesowe zawirowania, produkcja autorów serii The Evil Within zaoferuje graczom półotwarty świat, wymieszanie liniowej zabawy z sandboksowym charakterem oraz blisko 15 godzin kampanii - jeśli zdecydujecie się wyłącznie na główne misje; ujawnili w wywiadze z redakcją serwisu WCF Tech Kenji Kimura i Masato Kimura.

"Nie chcieliśmy ograniczać eksploracji. Chcieliśmy do niej zachęcać. Naszą intencją nie było również uczynienie jej zbyt stresującej. Naszym celem było, by gracz miał możliwość pójścia gdziekolwiek jest coś interesującego. (...)" - powiedzieli deweloperzy. Niemniej jednak nie jest to kompletnie otwarta gra akcji, co wcześniej twórcy podkreślili - ma ona swoje limity. Wspomniane 15 godzin rozgrywki tyczy się fabuły; w GhostWire: Tokyo znajdziemy bowiem dodatkowe aktywności. I wraz z nimi czas zabawy wydłużyć się może nawet dwukrotnie!


Sprawdź także:
GhostWire: Tokyo

GhostWire: Tokyo

Premiera: 25 marca 2022
PC, PS5, XBOX X/S

GhostWire: Tokyo to nowa przygodowa gra akcji w osadzona w klimacie horroru. Akcja przenosi gracza do  współczesnej stolicy Japonii. Za projekt odpowiada studio Tango Gam...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?