GTA VI ma się podobno całkiem nieźle; solidna zapowiedź do końca roku?

Wreszcie zaczynają się pojawiać jakieś pozytywne informacje na temat GTA VI. Jest spora szansa, że proces dewelopingu ruszy wreszcie pełną parą.

@ 14.03.2022, 11:15
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

GTA VI ma się podobno całkiem nieźle; solidna zapowiedź do końca roku?

GTA VI to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier nadchodzących lat. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, istnieją przesłanki ku temu, że zostanie ona oficjalnie zapowiedziana i zaprezentowana jeszcze w 2022 roku, a jeśli chodzi o premierę, niestety będziemy musieli jeszcze trochę poczekać.

Chris Klippel z Rockstar Magazine jakiś czas temu twierdził, że prace nad GTA VI ruszyły od nowa w 2020 roku, czyli po tym, jak ze studia odszedł jego współzałożyciel, Dan Houser. Teraz Klippel napisał na Twitterze, że gra osiągnęła jakiś znaczący kamień milowy. Od tej pory wszystko powinno "ruszyć z kopyta", mówiąc kolokwialnie.

Klippel uważa również, że do końca 2022 roku otrzymamy prawdziwą zapowiedź, ale jeśli chodzi o premierę, najwcześniej nastąpi ona pod koniec roku 2024, a być może dopiero w 2025. Niestety nie sposób przewidzieć dokładnie. Warto też pamiętać, że mamy do czynienia z niepotwierdzonymi informacjami, które trzeba przyjmować z przymrużeniem oka.

Więcej informacji na temat GTA VI będziemy mieć dla Was niebawem.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosLucas-AT   @   13:23, 16.03.2022
Nie stawiam w ciemno w ten projekt, tak jak może kiedyś bym to zrobił. Nie tylko firma się zmieniła, ale również branża gier. Zbyt dużo pytań jest wokół gry. Co z poprawną politycznością? GTA zawsze szło pod prąd, a teraz jest moda na poprawną polityczność. Co z klimatem gry? Czy pójdzie bardziej w stronę ostatnich aktualizacji do GTA Online, czyli może gra pozostanie wierna swoim założeniom? Cóż, RDR 2 pokazał, że Rockstar wciąż stać na porządny, poważny tryb dla pojedynczego gracza, więc trzymam kciuki.
0 kudosBarbarella.   @   17:34, 16.03.2022
Cytat: Lucas-AT
Co z poprawną politycznością? GTA zawsze szło pod prąd,

Liczysz na to że główny bohater będzie się nazywał Wołodia ? Puszcza oko Zadziorny