GhostWire: Tokyo (PC) - okladka

GhostWire: Tokyo (PC)

Premiera:
25 marca 2022
Premiera PL:
25 marca 2022
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa / Akcja
Język:
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (3)Gram (2)Ukończone (1)Kupię (2)

Opis GhostWire: Tokyo (PC)
Kawira @ 10:55 11.08.2019
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: 30h 0min

+ czaswięcej

GhostWire: Tokyo to nowa przygodowa gra akcji w osadzona w klimacie horroru. Akcja przenosi gracza do  współczesnej stolicy Japonii. Za projekt odpowiada studio Tango Gameworks, twórcy serii The Evil Within.

GhostWire: Tokyo pozwala wcielić się w posiadającego nadnaturalne zdolności bohatera, o imieniu Akito, który trafia na ulice opustoszałego Tokyo, by spróbować się dowiedzieć do konkretnie miało miejsce i gdzie podziali się mieszkańcy. Pomaga mu w tych duch zwany KK, który postanawia opętać protagonistę.

Dzięki wsparciu KK, heros otrzymuje rozmaite umiejętności specjalne - magię - za pomocą których jest w stanie walczyć z napotkanymi zjawami, przeprowadzać dochodzenia, wykonywać egzorcyzmy itd. Prócz tego są skille nastawione na przemieszczanie się, ułatwiające eksplorację. Bohater gromadzi oczywiście doświadczenie, które pozwala mu następnie dalej się rozwijać.

GhostWire: Tokyo to produkcja, której akcja toczy się w otwartym świecie. Samodzielnie przemierzamy więc mapę i realizujemy misje główne oraz poboczne. Te pierwsze popychają scenariusz do przodu, a drugie uzupełniają naszą wiedzę na temat otaczającej nas rzeczywistości oraz m.in. antagonisty zwanego Hannya.

GhostWire: Tokyo posiada wyłącznie tryb singlowy. Deweloperzy nie przewidzieli żadnych rozgrywek wieloosobowych.

Wymagania: Twórcy gry GhostWire: Tokyo ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.

Wkład w encyklopedię mieli:   logan23,
Screeny z GhostWire: Tokyo (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
1 kudosroxa175   @   00:58, 21.05.2022
Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona tą grą, zarówno pod względem samej rozgrywki jak i fabuły. Rozbroiła mnie misja poboczna związana z przyniesieniem papieru toaletowego duchowi. Dumny
0 kudosBarbarella.   @   09:11, 21.05.2022
Zrobił ektoplazmiczną kupkę ? Pewno bezwonna . Ech żeby mój siostrzeniec takie robił. Poczekam jednak z grą aż będzie w rozsądnej cenie . Widzę że fajna naparzanka a jeżeli jeszcze jest niezła fabuła to trzeba dołożyć do kupki wstydu. Acha , z opisu na Epicu wynika że gra ma polski dubbing { pisze dźwięk między innymi polski } . Ale nie chce mi się w to wierzyć , zresztą zabiłoby to klimat więc bez sensu.
1 kudosguy_fawkes   @   12:58, 21.05.2022
Żarty fekalne są częste w japońskich grach, więc to mnie nie dziwi - duchy dają po prostu dostęp do nowego poziomu takiego humoru. ;)