Ghostwire: Tokyo zadebiutuje niebawem na Xboksach Series X|S

Ghostwire: Tokyo dostępne będzie także w usłudze Game Pass. Wisienką na torcie ma być nowa zawartość.

@ 16.03.2023, 11:23
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
xbox x/s

Ghostwire: Tokyo zadebiutuje niebawem na Xboksach Series X|S

Ghostwire: Tokyo dostępne jest obecnie na PC oraz PlayStation 5, ale wkrótce zagrają w nie też osoby, które bawią się na konsolach Xbox. Jak się bowiem dowiedzieliśmy, premiera Ghostwire: Tokyo na Xboksach Series X|S, a także w ramach usługi Game Pass (także na PC) zaplanowana została na 12 kwietnia. Gra otrzyma w tym samym dniu sporą aktualizację zwaną Spider’s Thread - na wszystkich platformach.

Spider’s Thread to spora aktualizacja, wprowadzająca do gry nowy tryb zabawy - złożone z 30 poziomów wyzwanie, w którym gracze muszą dzielnie walczyć z kolejnymi, aż wreszcie dotrą do końca. Żeby było ciekawiej, tryb ten generuje lokacje losowo, zapewniając każdorazowo odmienne doświadczenie. Za zwycięstwo otrzymujemy upgrady poprawiające nasze zdolności. Porażka oznacza konieczność zaczynania od początku.

Żeby było ciekawiej, Spider’s Thread to także bardziej rozbudowane scenki przerywnikowe, zmodyfikowane efekty specjalne oraz umiejętności, z których do tej pory nie byliśmy w stanie korzystać. Rozszerzono też tryb fotograficzny, w którym będziemy w stanie wykorzystywać całkiem nowe narzędzia.

Jeśli nie zdecydowaliście się do tej pory na zakup Ghostwire: Tokyo, koniecznie zerknijcie na naszą recenzję. Pamiętajcie też o wymaganiach sprzętowych, w przypadku zainteresowania wersją PC.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?