Til Schweinger bohaterem ekranizacji gry Far Cry.

Już w czerwcu rozpoczną się zdjęcia do ekranizacji gry Far Cry, nad którą wodze trzyma Uwe Boll, który w swojej przeszłości wyreżyserował m.

@ 07.05.2007, 16:01
"Arturo"
pc, ps2, ps3, psp, xbox, xbox 360, gc, wii, gba

Til Schweinger bohaterem ekranizacji gry Far Cry.

Już w czerwcu rozpoczną się zdjęcia do ekranizacji gry Far Cry, nad którą wodze trzyma Uwe Boll, który w swojej przeszłości wyreżyserował m.in. House of the Dead czy Alone in the Dark.

Dziś poznaliśmy odtwórcę głównej roli, którym został Til Schweinger - niemiecki aktor od roku 1985 na ekranie, mający za sobą takie produkcje jak Bandyta, Tomb Raider: Kolebka Życia oraz Król Artur. Budżet przeznaczony na to przedsięwzięcie to bagatela 25 milionów dolarów, czyli średnie kino na hoolywodzkim poziomie.

Akcja filmu rozgrywać ma się na wyspie zlokalizowanej na północno -zachodnim Pacyfiku. Jack Carver (Til Schweinger) ma na nią dostarczyć dwójkę dziennikarzy - Toma Moore'a i Valerie Constantine, w celu przeprowadzenia tajemniczych eksperymentów. Niestety nie wszystko poszło po myśli i wpadają w niebezpieczną sytuacje w, której Moore traci życie natomiast dziennikarce wraz z Carverem udaje się ucieć. Od tego momentu zaczyna się morderczy wyścig o życie! Far Cry trafi dokin w 2008 roku.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?