Wydalono kolejnych oszustów ze świata World of Warcraft!

Firma Blizzard słynie z tego, że dość ostro traktuje wszelkiego rodzaju oszustwa w świecie gry World of Warcraft.

@ 08.05.2007, 11:40
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Wydalono kolejnych oszustów ze świata World of Warcraft!

Firma Blizzard słynie z tego, że dość ostro traktuje wszelkiego rodzaju oszustwa w świecie gry World of Warcraft. Już wielokrotnie dochodziły do nas słuchy o wyrzucaniu dziesiątek tysięcy graczy, którzy zamiast grać uczciwie wykorzystywali różne boty oraz specjalne programy pomagające w szybszym rozwoju postaci oraz zbierające złoto. Oczywiście każdy hack był zautomatyzowany, a co za tym idzie nie wymagał obsługi ze strony gracza.

Blizzard informuje, że tym razem World of Warcraft stracił około 114 tysięcy użytkowników mieszkających w Europie i szkodzących innym graczom. Akcja nie jest oczywiście ostatnią tego typu, a co za tym idzie należy ostrożnie podchodzić do wszelkich mrocznych praktyk.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?